ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

مسکن مهر شهرستان کلاله نشست کرد

تعدادی از بلوک‌های مسکن مهر کلاله به دليل قرار گرفتن بر روی خاک رسی و نشست پيدا کردن زمين با مشکل مواجه شده و عده‌‌ای خانه‌های خود را تخليه کرده‌اند.

عبدالوحيد بيانی، پيمانکار پيشين مسکن مهر شهرستان «کلاله» در استان گلستان گفت: «تعدادی از بلوک‌های مسکن مهر کلاله به دليل قرار گرفتن بر روی خاک رسی و نشست پيدا کردن زمين با مشکل مواجه شده و عده‌‌ای خانه‌های خود را تخليه کرده‌اند.»

عبدالوحيد بيانی به خبرگزاری دانشجويان ايران، ايسنا گفت: «زمينی که مجتمع مسکونی مهر کلاله در آن احداث شده بدون مطالعه کافی انتخاب شده و مناسب برای اجرای اين پروژه نبوده است.»

وی افزود: «در حال حاضر ترک‌خوردگی برخی ديوارها و نشست پی برخی ساختمان‌ها منجر به نگرانی و تخلیه بعضی از ساکنان تعدادی از بلوک‌های مسکن مهر کلاله شده است.»

به‌گفته بيانی «با توجه به اين‌که زمين خريداری شده مسکن مهر دارای خاکی سست و نامناسب ساخت‌وساز بوده، بيش از ۱۰ بلوک در حال نشست است.»

وی مسئوليت «تخلفات صورت گرفته» در مسکن مهر کلاله را بر عهده اداره تعاون دانسته است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.