ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

فرماندار بويراحمد: تجمع معترضان به برگزاری کنسرت غيرقانونی بود

هوشنگ ياری‌پور، فرماندار شهرستان بويراحمد، تجمع هيأت‌های مذهبی در اعتراض به برگزاری يک کنسرت موسيقی در اين شهر را «غيرقانونی» اعلام کرد.

هوشنگ ياری‌پور، فرماندار شهرستان بويراحمد، تجمع هيأت‌های مذهبی در اعتراض به برگزاری يک کنسرت موسيقی در اين شهر را «غيرقانونی» اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران، ايسنا، شماری از اعضای هيأت‌های مذهبی با تجمع مقابل دفتر امام جمعه کهگيلويه و بويراحمد خواهان لغو کنسرت مجيد خراط‌ها و اميد جهان شدند.

اين کنسرت قرار است روز چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت‌ماه برگزار شود.

بر پايه اين گزارش، «حامی مالی برگزاری اين کنسرت در حالی که معترضان را دعوت به صحبت می‌کرد، وقتی ديد کسی به حرف‌هايش اهميتی نمی‌دهد»، گفت: «من برای برگزاری اين برنامه هزينه کرده‌ام و از مراجع ذی‌صلاح اعم از شورای تأمين، اماکن و اداره ارشاد اسلامی استان مجوز گرفته‌ام.»

معترضان پس از اين تجمع به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگيلويه و بويراحمد رفتند و وارد دفتر امين کمالوندی، مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اين استان شدند.

امين کمالوندی، مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگيلويه و بويراحمد در پاسخ به معترضان گفته است: «ما در چارچوب نظام جمهوری اسلامی ايران وظيفه داريم برای برطرف کردن نيازهای مردم برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری برگزار کنيم.»

به‌گفته وی «طبق قانون و به دليل صدور مجوز برای آلبوم‌های خوانندگان اين جشن، برگزاری اين برنامه بلامانع است.»

در پايان اين تجمع، يکی از معترضان خطاب به مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگيلويه و بويراحمد گفت: «حرف آخر ما اين است که اين برنامه از راه‌های قانونی جمع شود و گرنه از طرف هيأت‌های مذهبی جمع می‌شود.»

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بهنام

    نمایش مسخره آداب مذهبی شایسته ایرانیان نیست و آداب متحجرین عرب 1400 سال پیش را نشان میدهد که در جهان کاملآ منسوخ شده و تنها در ایران اجرا میشود ، آنهم صرفآ برای مقاصد کثیف سیاسی و اجنماعی که بر هیچکس پوشیده نیست .

  • بهنام

    من هم به عنوان یک شهروند ایرانی خواستار برچیده شدن این ادا و اطوارها و نوحه خوانیهای مذهبی در سراسر ایران هستم .

  • شهاب

    با سلام،مطمئن باشید،سر نخ این اعتراضات به تمامیت خواهانی بر میگرده،که قصد فشار به دولت روحانی،وکند کردن روند آزادیخواهی مردم دارندو بر خلاف اینکه ،گفته می شود که اینها خود سر هستند،واین حرکت های خود جوش هست،اینگونه نیست وازجای دیگه دستورات داده می شود،