ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

بيش از ۲۲۵ هزار نفر به دليل حجاب به مراجع قضايی معرفی شده‌اند

معاون اجتماعی نيروی انتظامی ايران گفته است با توجه به آمار مراکز پليس امنيت ۱۸هزار و ۸۱ مورد تا به امروز از موارد مربوط به حجاب به مراجع قضايی ارجاع داده شده است.

سعيد منتظرالمهدی٬ معاون اجتماعی نيروی انتظامی ايران گفت: «با توجه به آماری که در مراکز پليس امنيت به دست آمده است ۱۸هزار و ۸۱ مورد تا به امروز از موارد مربوط به حجاب به مراجع قضايی ارجاع و در مجموع ۲۲۵ هزار و ۱۳۴ مورد نيز تعهد و اعزام به مراجع قضايی داشته‌ايم.»

به گزارش باشگاه خبرنگاران، منتظرالمهدی افزود: «حدود دو ميليون و ۹۱ هزار و ۷۹۸ نفر نيز مورد تذکر و ارشاد شفاهی از سوی نيروهای انتظامی قرار گرفته‌اند.»

به‌گفته وی «بيشترين اخذ تعهدها در مقوله حجاب مربوط به استان تهران با ۴۰ هزار نفر بوده و کمترين آن به کهگيلويه و بويراحمد اختصاص دارد.»

اين مقام پليس ايران افزوده در اقداماتی که از سوی گشت ارشاد برای «مقابله با خانم‌های بدحجاب» صورت می‌گيرد، «تلاش می‌شود تا پرونده آن‌ها به‌جز در مواردی خاص به مراجع قضايی ارجاع داده نشود.»

پليس ايران سال‌هاست با کسانی که آن‌ها را «بدپوشش» می‌نامد، برخورد می‌کند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.