ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

توضیح لیلا حاتمی درباره "پیشامد" بوسه در فستیوال "کن"

لیلا حاتمی، بازیگر سرشناس در توضیح روبوسی با ژیل ژاکوب، رییس جشنواره فیلم کن از این واقعه به عنوان یک پیشامد یاد کرده است.

لیلا حاتمی، بازیگر سرشناس که به عنوان یکی از داوران بخش اصلی شصت و هفتمین جشنواره کن در این جشنواره سینمایی حضور دارد، در توضیح روبوسی با ژیل ژاکوب، رییس جشنواره فیلم کن یادداشتی در رسانه‌های ایران منتشر کرده. او در این یادداشت از روبوسی با ژیل ژاکوب به عنوان یک «پیشامد» یاد کرده و از اینکه کسانی در اثر این واقعه آزرده شده‌اند، اظهار تأسف کرده است.

بزرگ‌ کنید
جین کامپیون و کارول بوکه در حال مرتب کردن روسری لیلا حاتمی در جشنواره فیلم کن

لیلا حاتمی در یاداشت خود آورده است: «طی مکاتباتی که با مسئولان فستیوال داشتم به تفصیل تمام نکات را توضیح داده بودم و خواستار همکاری آن‌ها شده بودم، لذا در مراسم افتتاحیه و غیره، آن‌ها همه مقررات را می‌دانستند و با همکاری و درک متقابل هیچ مورد خاصی پیش نیامد. اما در مورد آقای ژیل ژاکوب که با قریب ۹۰ سال سن آخرین سال حضورش در فستیوال را می‌گذراند باید توضیح دهم که ایشان به علت کهولت و از یاد بردن همه تأکیدات که معمول این سن و سال است، ضوابط یادشده را فراموش کرد و اقدام پیشگیرانه من برای دست دادن با ایشان هم مؤثر واقع نشد. مسلماً ایشان برای من حکم پدربزرگ کهنسالی را داشت که میزبان من هم بود.»

سپس این بازیگر سرشناس سینمای ایران نوشته است: «هرچند از ادای این توضیحات شرم دارم اما شاید برای کسانی که نمی‌توانستند موقعیت ناگزیر من را درک کنند ناچار شدم وارد برخی جزئیات شوم. با این حال از این پیشامد و اینکه احساسات کسانی را آزرده باشم بسیار متأسفم چه خود تربیت شده پدری هستم که همه از میزان علاقه او به دین و ملیت ایرانی آگاهند.»

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • ایران

  یادی کنیم از بوسیدن مادر چاوز توسط احمدی نژاد

 • حمید

  کهولت.90 سالگی( در حالی که 83 یا 84 سالشه).آخرین سال حضور....لیلا حاتمی برای فرار از مخمصه با این واژه ها حرمت یک کهنسال که بانی دعوتش بوده را از بین برد.

 • siroos

  اگر بناست  خانم اشتون در ایران روسری سرکند چیزی که باور ندارد اما اینکار را میکند آقای زاکوب هم حق دارد زنان را که الب نو ه هاش ه ساب میایند ببوسد واین بوسیدن درست عین روسری اشتون است ملایان مهمترین سلاحشان زن است سلاح دیگری ندارند خوشبختانه این سلاح با بد عملکردنشان دیگر دارد بی اثر میشود بنگرید په دگرگونی خانواده به ازدواجهای بی قد وعروسی به بی اهمیت دانستن باکره گی به رشد روابط جنسی از مدرسه راهنمایی اینها فته های خو حاکمان است قطعا در بین زنان وابستگان نظام این آزادیها خیلی بیشتر ازمردم عادی است دیگر اگر بر سردری تصویر زنی به گچ کشیدند ارباب عمام نمیتوانند بر منبر فرید کنند که مردم را جمع کنند وگل بمالند زیرا خودشان امروز تصویر به گچ میکشند مردم اورشان ندارند همه میدانم از مستضعفین شعار انقلاب تنها بسیجش مانده است که شمع فروشی از راق به اصطلاح رمانده اش است که همیشه بعلت نادانی باسگ بزرگی که زورش نمیرسد میخواهد دشمن را بزند که بیشتر مضحکه میشود اینان ۱ روز را حجاب را اختیاری اعلام کنند تا ببینند چقدر مردم  با حجابند خصوصا وابستگان نظام اما بسیج مستضعف هم برای هیجش وارد میشود وسودیرا میجوید حتاریشه یابی کهبکنی حزب الهی هم اغلب مدیری وریاست وثروت را خواب میبیند به قول یکی از شومن های پاهنده شده ۸۰ در صد صدا وسیمایی ها هم این نظام را دوست ندارند این سازمانی است که بیشترین سختی گزینش را دارد یکی از ملا ها همین هفته گفته بود که مجری اول عرق میخورد بعد میاید جلو دوربین گر خانم حاتمی را پدر بزرگش میبوسد واینان سر وصدا راه میاندازند به دل نگیریم زیرا شغلی جز این ندارند او زن است اگر برترین هنرمند جهان که یکی یک دانه در همه علوم وناپغه در جهان باشد یک ملایلهولورده ۱۰۰ ساله آلزایمر گرفته هنوز فکر میکند اوست که همه چیز را میداند وچوب ادب کردن مردم دنیا را خداوند به دست ناتوان ونامعقولش داده است جنتی را بنگرید از ااره خانم حاتمی هم به دین به احبارش فکر کنید او مم رضا شریفی ریا که نیست او دختر علی حاتمی هنرمندی بزرگ است یا چرخنده وحیایی نیست او هنرمند مردم است

 • شهرام

  " خود تربیت شده پدری هستم که همه از میزان علاقه او به دین و ملیت ایرانی آگاهند.» اولا این دین نیست بلکه چماق و تکفیر و تهدید و زور و ارعاب و دروغ و فریب و تظاهر است. دوما ملیت ایرانی خیلی غنی تر از اینهاست و این تکه پارچه را که با زور و تهدید بر سر زن ایرانی کرده است را از آن فرهنگ خود نمی داند....

 • پیمان

  راستی یاد گردنبند این یکاد مادری محسن نامجو هم بخیر!

 • پیمان

  تبریک به فاطی کماندوهای زورگو و خواهر اقدس ؟! که نماینده ی شکایتنامه بود... حالا واقعن اگر ژیل ژاکوب 40 ساله می بود تکلیف چه بود آن وقت؟! احتمالن به علت بر باد رفتن ناموس ملیت و دیانت ایرانی باید شکمش سفره می شد؟! آن هم با یک بوسه؟! /// و پوزه ی به خاک مالیده و احساسات مرهم گذاشته شده و لابد التیام یافته...این آشتی کنان مبارک همگی... آن دین پدرانه و نه تجاوزکار هم مبارک باشد... به صورت تخصصی جدید الاسلام محسوب می شوند یا نه؟!

 • Bahram

  انسانیت، تربیت و احترام به دیگران ایجاب میکند که در شرایطی، طبق روال و فرهنگ دیگران عمل کنیم.حرکت درست و بجای هنرمندمان، سرکار خانم حاتمی، ملت ایران را ملتی قرن بیست و یکمی نه قرن هفتمی معرفی کرد.بگذار قرن هفتمیها خود را پاره کنند و هر اراجیفی بسرایند.خجالت و شرمند‌گی سزای رژیم اسلامیست که بی‌ ابرو‌ترین در سطح جهان است.