ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

لغو پی در پی برنامه‌های سياسی و فرهنگی در شهرستان‌ها

وب‌سایت کلمه، سایت نزدیکان به میرحسین موسوی و اصلاح طلبان ایران از «لغو پياپی مراسم‌های سياسی و فرهنگی در استان‌ها و اردوکشی خيابانی کفن‌پوشان و دلواپسان» انتقاد کرد.

وب‌سایت کلمه، سایت نزدیکان به میرحسین موسوی و اصلاح طلبان ایران از «لغو پياپی مراسم‌های سياسی و فرهنگی در استان‌ها و اردوکشی خيابانی کفن‌پوشان و دلواپسان» انتقاد کرد.

بزرگ‌ کنید
چندی پیش نیز مراسم بزرگداشت دوم خرداد در شهرهای مازندران و بوشهر لغو شده است

به گزارش کلمه، در آخرين نمونه مراسم بزرگداشت دوم خرداد که مصادف با انتخاب محمد خاتمی به عنوان رئيس‌جمهور ايران در سال ۱۳۷۶است در شهرهای مازندران و بوشهر لغو شده است.

اين گزارش می‌گويد لغو سخنرانی محمدرضا خاتمی در ياسوج، لغو چندباره کنسرت‌ها و برنامه‌های فرهنگی در شهرهای مختلف و به خيابان آمدن چند باره لباس شخصی‌های «وابسته به نهادهای شبه نظامی» برای «ايجاد ناامنی و تزلزل در نظم کشور و استقرار دولت»، همگی نشان می‌دهد که «اراده‌ای واحد برای ابتر کردن اقدامات اصلاحی دولت و قطع کردن ريشه‌ها و خاستگاه‌های اجتماعی جريانی که به پيروزی مردم در انتخابات ۲۴خرداد ۹۲انجاميد، وجود دارد.»

کلمه افزوده است که مهم‌ترين محور تلاش‌های اين جريان، بی‌قدرت نشان دادن دولت و نيز اثبات اين هدف است که با آمدن روحانی هم چيزی تغيير نکرده و حاکميت جمهوری اسلامی همچنان در فضای مسموم بعد از سال ۱۳۸۸تنفس می‌کند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.