ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

تبلیغات مخالفان دولت در مراسم سالگرد مرگ آیت‌الله خمینی

مخالفان توافق هسته‌ای و دولت یازدهم در مراسم سالگرد مرگ آیت‌الله خمینی هم سعی کردند در سخنرانی حسن روحانی اخلال ایجاد کنند و هم چندین شب‌نامه علیه دولت وی و توافق هسته‌ای پخش کردند.

برخی منابع خبری ایران از تبلیغات گروه‌های مخالف توافق هسته‌ای و دولت در مراسم بيست‌وپنجمين سالگرد مرگ آیت‌الله خمینی، رهبر انقلاب ایران خبر دادند.

بزرگ‌ کنید
روحانی زمانی که در سخنرانی خود از ديپلمات‌ها و مذاکرات هسته‌ای سخن می‌گفت با شعارهای پی در پی عده‌ای مواجه شد

به گزارش وب‌سایت «انتخاب»، حسن روحانی رئيس‌جمهوری ایران، زمانی که در سخنرانی خود در این مراسم از ديپلمات‌ها و مذاکرات هسته‌ای سخن می‌گفت با شعارهای پی در پی عده‌ای مواجه شد.

«انتخاب» این عده را «بسیار قلیل» خواند و نوشت آن‌ها با سر دادن شعار «انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست» سعی می‌کردند که در سخنان حسن روحانی اخلال ایجاد کنند.

این گزارش می‌افزاید: «اما روحانی پس از وقفه‌ای کوتاه، در مواجهه با شعارهای اين افراد که قطع نمی‌شد، صدای خود را بالاتر برد و گفت:«بی‌ترديد انرژی هسته‌ای حق مسلم است.»

روحانی ادامه داد: «بی‌ترديد صلح و ثبات حق مسلم ماست. بی‌ترديد پيشرفت و توسعه حق مسلم ماست. بی‌ترديد علم و دانش حق مسلم ماست. بی‌ترديد نفوذ در منطقه و جهان حق مسلم ماست. بی‌ترديد وحدت و اتحاد و برادری حق مسلم ملت ايران است.»

وی اطمینان داد که ایران به اهداف خود دست خواهد یافت.

از سوی دیگر خبرگزاری کار ایران، ایلنا، نوشت در حاشيه این مراسم، در آرامگاه آیت‌الله خمینی شب‌نامه و بولتن‌هايی عليه دولت و حسن روحانی توزيع شد.

بنا به این گزارش اين شب‌نامه‌ها و بولتن‌ها  «نگرانيم...»، «چه داده‌ايم؟ چه گرفته‌ايم؟»، «روحانی زير ذره‌بين امام خمينی» و «بی‌ادبانه‌های کدخدا» نام داشتند.

این گزارش می‌افزاید در شب‌نامه «نگرانيم...» فهرستی از عملکرد فرهنگی دولت يازدهم همانند بازگشايی نشر چشمه، سخنان روحانی درباره هنر و آنتن ماهواره، ‌تلاش دولت برای رفع فيلتر شبکه‌های اجتماعی، صحبت‌های وزير ارشاد در باره تک‌خوانی زنان، صحبت‌های مشاور رئيس‌جمهوری درباره نماد شير و خورشيد، چاپ کتاب‌های صادق هدايت و محمود دولت‌آبادی و همچنين برگزاری مراسم جشن زنانه در کاخ سعدآباد منتشر شده بود.

در شب‌نامه «روحانی زير ذره‌بين امام خمينی» نیز به مواضع دولت يازدهم در چارچوب نظرهای خمینی پرداخته شده و مسائلی مانند «مميزی کتاب، نماد شير وخورشيد، بهشت زورکی، انحلال مجمع عقلا و پايان جنگ» مورد بررسی قرار گرفته بود.

شب‌نامه «چه داده‌ايم؟ چه گرفته‌ايم؟» نيز توافق هسته‌ای ایران و کشورهای گروه ۱+۵ را نقد کرده و «بی‌ادبانه‌های کدخدا» به سخنان مقام‌های آمریکایی عليه ایران پرداخته بود.

این گروه از مخالفان دولت حسن روحانی که از آن‌ها با عنوان «دلواپسان» یاد می‌شود در روزهای اخیر فعالیت‌های اعتراضی خود را بیشتر کرده‌اند.

آن‌ها افزون بر برگزاری همایش «دلواپسیم» درباره توافق هسته‌ای علیه این توافق و «بدحجابی» نیز دست به تظاهرات بدون مجوز زدند، اما آخرین تظاهرات‌شان که قرار بود در مقابل مجلس علیه توافق هسته‌ای برگزار شود به دلیل عدم صدور مجوز برگزار نشد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.