ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

یارا، خواننده ایرانی برای زندگی بهتر می‌خواند

یارا رحیمی، خواننده ایرانی مقیم هلند همراه با فاراو، ترانه ای خوانده به نام «زندگی خوب». آنها در این ترانه داشتن درآمد پایه برای همه مردم را مطالبه کرده‌اند.

یارا رحیمی، خواننده خلاق ایرانی مقیم هلند، همراه با فاراو، رپخوان هلندی ترانه‌ای خوانده‌اند با نام «زندگی خوب» که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. آنها این ترانه را به منظور مطالبه و ترویج حق داشتن «درآمد پایه» اجرا کرده‌اند.

بزرگ‌ کنید

بخشی از این ترانه به این مسأله می پردازد که همه حق دارند از زندگی خوب برخوردار باشند، به این منظور باید شرایط را تغییر دهند تا بتوانند خوب زندگی کنند.

در شرایطی که بحران اقتصادی بسیاری از افراد را به فقر و بیکاری نشانده، راه حل درآمد پایه برای تمام مردم از طرف بخشی از مردم و فعالان سیاسی مطرح شده است.

این درآمد پایه تا حدی است که افراد بتوانند نیازهای اولیه زندگی شان را برآورده کنند و انگیزه‌ای باشد تا درآمد بیشتری کسب کنند.

یارا رحیمی، در ایران متولد شده، با مادرش به هلند آمده و از نه ماهگی در هلند زندگی می‌کند. او یکی از اعضای فعال انجمن ایرانیان مقیم آمستردام است. وی انجمنی را پایه‌گذاری کرده که در آن فعالیت‌هایی همچون کافه ایرانی و تئاترهای فی‌البداهه برگزار می شوند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.