ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

مجيد سعيدی، عکاس خبری در افغانستان مجروح شد

مجيد سعيدی، عکاس ایرانی در انفجار انتحاری که روز شنبه ۱۷خرداد در افغانستان رخ داد، زخمی شد.

 مجيد سعيدی، عکاس ایرانی در انفجار انتحاری که روز شنبه ۱۷خرداد در افغانستان رخ داد، زخمی شد.

به گزارش روزنامه اعتماد، این عکاس جنگ گفت: «من به سفارش يکی از نشريات خارجی از انتخابات رياست‌جمهوری افغانستان عکاسی می‌کنم.»

همچنین او افزود که بعد از يکی از گردهمايی‌های انتخاباتی آقای عبدالله عبدالله، نامزد انتخابات رياست‌جمهوری افغانستان در هتل آريانا بود که دو انفجار پياپی اتفاق افتاد و من هم در اين حادثه به صورت جزئی آسيب ديدم.

اين عکاس خبری گفت: «ماجرا از اين قرار بود که عبدالله عبدالله به همراه معاونانش و جمعی از هواداران خود پس از گردهمايی انتخاباتی در هتل آريانا، به قصد برگزاری يک گردهمايی ديگر در هتل انترکانتيننتال سوار خودرو خود شد. من تا ساعت يک همراه آن‌ها بودم. وقتی که کاروان انتخاباتی آقای عبدالله از هتل خارج شدند از من خواستند برای عکاسی همراه‌شان بروم، اما چون ظهر بود من به آنها گفتم نمی‌آيم.»

مجید سعیدی، سال ۲۰۱۴ برنده سومین جایزه انجمن لوکاس دوله‌گا برای مجموعه عکس‌های "زندگی در جنگ" شد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بهنام

    این حادثه چند روز پیش اتفاق افتاده و جای بسی تعجب است که کلیه رسانه های فارسی به غیر از رادیو زمانه ، در اولین ساعت حادثه آنرا پوشش دادند .