ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

سه مقام سازمان هواشناسی ايران استعفا کردند

يک هفته پس از وقوع توفان در تهران که منجر به کشته‌شدن پنج‌نفر شد، سه‌ نفر از مديران سازمان هواشناسی ايران از مقام خود استعفا کردند.

يک هفته پس از وقوع توفان در تهران که منجر به کشته‌شدن پنج‌نفر شد، سه‌ نفر از مديران سازمان هواشناسی ايران از مقام خود استعفا کردند.

بزرگ‌ کنید
در پی وقوع توفان روز ۱۲ خرداد مسئولان سازمان هواشناسی کشور مورد انتقاد قرار گرفتند

به گزارش روزنامه «شرق»، مديرکل هواشناسی استان تهران، مديرکل پيش‌بينی و هشدار و مديرکل دفتر فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات هواشناسی سازمان هواشناسی در پی انتقادات درباره عملکرد اين سازمان به‌دليل عدم پيش‌بينی توفان و ندادن ‌هشدارهای لازم به مردم از سمت خود کناره‌گيری کردند.

در پی وقوع توفان روز ۱۲ خرداد که سرعتی معادل با ۱۱۸ کيلومتر بر ساعت داشت رسانه‌ها، تعدادی از نمايندگان مجلس و اعضای شورای شهر تهران خواهان برخورد با مسئولان سازمان هواشناسی کشور شدند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • Samad

    بد نبود ریاست سازمان محیط زیست هم استعفا می داد. البته ایشان تا وقتی همسرشان در حال واردات بنزین آلوده و هزاران تجارت کثیف دیگر هستند باید هم چار چنگولی به صندلی خوب بجسبد.