ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

ابراز «نگرانی» از افزايش «هم‌خانگی» دختران و پسران در ايران

مديرکل دفتر برنامه‌ريزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان در مورد «افزايش شکل جديدی از روابط دختران و پسران با عنوان هم‌خانگی» هشدار داد.

بهمن بهمنی، مديرکل دفتر برنامه‌ريزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان ايران با هشدار در مورد «افزايش شکل جديدی از روابط دختران و پسران با عنوان هم‌خانگی» گفت: «اين يک آسيب جدی و نگران‌کننده در کشور است.»

بزرگ‌ کنید
بهمن بهمنی، از مسئولان وزارت ورزش و جوانان: هم‌خانگی دختران و پسران يک آسيب جدی و نگران‌کننده در کشور است

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، ايرنا، بهمن بهمنی افزود: «در پديده نوظهور هم‌خانگی، دختر و پسر شکل جديدی از زندگی را به‌صورت غيرشرعی زير يک سقف آغاز کرده و بدون داشتن مسئوليتی، فقط به‌خاطر روابط جنسی با يکديگر زندگی می‌کنند.»

وی گفت: «اين پديده بسيار آسيب‌زاست و بايد برنامه‌ای برای آن انديشيده شود تا ازدواج‌ها با تسهيلات ويژه‌ای صورت گيرد تا از اين نوع شکل زندگی جلوگيری شود.»

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بهزاد

    بهمن بهمنی و امثال او هیج نگرانی در این مورد ندارند فقط سهمشان را از این روابط می خواهند

  • Samad

    هم مردم و هم حاکمیت باید قبول کند روند تحولات اجتماعی عین همانی است که در کشورهای توسعه یافته رخ داده و هیچ راه گریزی از آن نیست. اگر عقلی به کار باشد از تجربیات آنها برای عبور بی خطر از این دوران گذار استفاده می کنیم. اگر نباشد( که گویا نیست) دایم سعی می کنیم جلوی این جریان رودخانه را با دو تا کیسه شن بگیریم. نتیجه معلوم است. قطعا دین مداران جواب خواهند داد : ما به وظیفه ی خود عمل می کنیم و زندگی را بر خود و دیگران جهنم می سازیم، اثر هم نکرد نکرد ولی حور العین و بهشت برین در انتظار ماست

  • بهنام

    نظام پوشالی هر کاری میکند سرانجام به بن بست میرسد و مردم ، خود راه خود را پیدا میکنند و از دستورات و احکام اجباری اسلامی نیز هیچ تبعیتی ندارند و آنرا به سخره میگیرند و اعتقادی بدان ندارند .