ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

نماينده مجلس: پرونده تعرض جنسی به دانش‌آموزان را آب و تاب ندهيد

رئيس کميته آموزش و پرورش مجلس ايران با اشاره به پرونده تعرض جنسی ناظم به دانش‌آموزان در مدرسه‌ای درغرب تهران گفت: «فعلا ناظم مدرسه در معرض اتهام است و اينکه موضوع را آب و تاب بدهيم چيز خوبی نيست.»

عطالله سلطانی‌صبور، رئيس کميته آموزش و پرورش مجلس ايران با اشاره به پرونده تعرض جنسی ناظم به دانش‌آموزان در مدرسه‌ای درغرب تهران گفت: «فعلا ناظم مدرسه در معرض اتهام است و اينکه موضوع را آب و تاب بدهيم چيز خوبی نيست.»

بزرگ‌ کنید
در يکی از مدارس، ناظم مدرسه به شش دانش‌آموز تجاوز کرده است، اما از مدرسه ديگر آماری اعلام نشده است.

سلطانی‌صبور در گفت‌وگو با خبرگزاری کار ايران، ايلنا افزود: «تا زمانی که حکم قضايی صادر نشود، در اين زمينه نمی‌توان قضاوتی کرد.»

ناظم يک مدرسه ابتدايی در غرب تهران به اتهام «آزار و اذيت» دانش‌آموزان به‌صورت غيرعلنی در دادگاه کيفری استان تهران محاکمه و سپس روانه زندان شد.

حميدرضا کفاش، معاون پرورشی و فرهنگی وزير آموزش ‌و پرورش ايران نيز تأييد کرده که در دو مدرسه تهران شماری از دانش‌آموزان مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند.

در يکی از مدارس، ناظم مدرسه به شش دانش‌آموز تجاوز کرده است، اما از مدرسه ديگر آماری اعلام نشده است.

بر پايه اين گزارش، اين پرونده در شعبه ۷۹کيفری استان تهران در حال رسيدگی است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بهنام

    بله بهتر است کش ندهیم چون آقا ناراحت شده و ارزشهای انثلابی و اسلامی به شدت زیر سئوال میرود .