ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

دبير فدراسيون واليبال: نبايد از ورود خانم‌ها به ورزشگاه جلوگيری کنيم

محمود افشاردوست، دبير فدراسيون واليبال ايران گفت: «عدم حضور بانوان در سالن برای فدراسيون واليبال ايران امتياز منفی محسوب می‌شود و بر اساس قوانين ما نبايد از ورود خانم‌ها جلوگيری کنيم.»

محمود افشاردوست، دبير فدراسيون واليبال ايران گفت: «عدم حضور بانوان در سالن برای فدراسيون واليبال ايران امتياز منفی محسوب می‌شود و بر اساس قوانين ما نبايد از ورود خانم‌ها جلوگيری کنيم.»

افشاردوست در گفت‌وگو با خبرگزاری کار ايران، ايلنا، افزود: «به همين دليل به تعدادی از کارمندان خانم فدراسيون اجازه ورود به ورزشگاه را می‌دهيم.»

عصر روز يکشنبه ۲۵خرداد و پيش از آغاز چهارمين مسابقه واليبال بين تيم‌های ايران و برزيل در ورزشگاه آزادی بيش از ۵۰نفر از زنان و دختران ايرانی در برابر اين ورزشگاه تجمع کرده و خواهان ورود به ورزشگاه برای تماشای اين مسابقه شدند اما نيروهای پليس مانع حضور آن‌ها در سالن شدند.

صبا شعردوست، روزنامه‌نگار و يکی از زنانی که برای تماشای مسابقه واليبال به ورزشگاه آمده بود، گفت: «ورود زنان به ورزشگاه يکی از تعهدات فدراسيون واليبال است و فدراسيون حق ندارد از ورود بانوان جلوگيری کند.»

وی همچنین گفت: «اين ممنوعيت علاوه بر تبعيض، ارتکاب بی‌قانونی از سوی فدراسيون نيز هست، به‌ویِژه به اين خاطر که چندين اتومبيل از زنان برزيلی وارد ورزشگاه شدند و در واقع تنها ورود زنان ايرانی به ورزشگاه ممنوع بود.»

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.