ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

رئیس قوه قضائیه: برخی از برنامه‌های صداوسيما صدردرصد تخریبی‌اند

صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه ایران در سخنانی صداوسیمای جمهوری اسلامی را مورد انتقاد قرار داد و آن را «حياط خلوت افراد خاص» دانست.

صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه ایران در سخنانی صداوسیمای جمهوری اسلامی را مورد انتقاد قرار داد و آن را «حياط خلوت افراد خاص» دانست.

بزرگ‌ کنید
صادق لاريجانی: ما از صداوسيما گله داريم زيرا برخی از برنامه‌های صداوسيما صددرصد تخريبی بود

این‌بار که از یک برنامه تلویزیونی قوه قضائیه مورد انتقاد قرار گرفت، رئيس دستگاه قضايی ایران برآشفته شد و گفت: «اين‌که شخصی در برنامه‌ای حاضر شود و بگويد بدون پارتی‌بازی نمی‌شود در قوه قضائيه کاری کرد، صحيح نيست.»

وی افزود: «درست نيست صداوسيما حياط خلوت افراد خاصی شود و عوامل برنامه‌ای دست به دست هم دهند تا قوه‌ای را محاکمه کنند.»

قوه قضائیه ایران به‌ویژه در سال‌های اخیر مورد انتقاد مخالفان نیز قرار گرفته است. در این سال‌ها آمار اعدام‌ها و بازداشت‌های خودسرانه در ایران افزایش داشته‌ و بارها چه مدافعان حقوق بشر و چه نهادهای سازمان ملل از دستگاه قضایی ایران خواسته‌اند تا به این اعمال پایان دهد.

صادق لاريجانی گفت: «ما از صداوسيما گله داريم زيرا برخی از برنامه‌های صداوسيما صددرصد تخريبی بود. برنامه‌های يک‌جانبه و محاکمه قوه قضائيه بدون حضور طرفين که بعضا عناوين مجرمانه دارد صحيح نيست.»

لاریجانی از عملکرد رئيس سازمان صداوسيما اظهار تأسف کرد و گفت: «ما از مشکلات اطلاع داريم و اميدواريم که خدا به ما کمک کند.»

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • faryad

    ابعاد تازه ای از فساد مالی در ستاد سوخت عضو هیات تحقیق و تفحص از ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم برگزاری جلسات این هیات گفت: بر اساس مدارک پرونده، حساب های شخصی برای برخی مدیران باز شده بود و درآمد ستاد حمل و نقل سوخت به حساب های شخصی واریز شده است. به گزارش مهر، امید کریمیان عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و یکی از اعضای هیات تحقیق و تفحص از ستاد مدیریت حمل و نقل نیز با انتقاد از عدم برگزاری جلسات این هیات برای بررسی پرونده ها و ابهامات گفت: در این پرونده حساب های شخصی برای برخی مدیران باز شده بود و در آمد این ستاد به حساب های شخصی واریز می شد. نماینده مریوان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس قانون ستاد مدیریت حمل و نقل باید یارانه ای را که دریافت می کرد برای نوسازی ناوگان جمل و نقل اختصاص دهد که یارانه مورد نظر به حساب های شخصی واریز شده و برای اهداف مورد نظر تخصیص نیافته است. او ادامه داد: متاسفانه بدون اینکه نتیجه این تحقیق و تفحص اعلام شود عملا این پرونده مختومه شده است.!!!

  • faryad

    بیدادگاههای تو که ضرف چند دقیقه حکم صادر میکنند!

  • nima

    دوتا و نصفی انتقاد از امپراطوریش اینطور عصبانی اش کرده!