ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

یک نماینده مجلس: جریان اعتدال پوششی برای براندازی نظام است

محمدجواد کريمی قدوسی، نماينده مشهد در مجلس ایران گفت: «رمزگشايی از شعار اعتدال امر مهمی است چرا که اعتدال پوششی برای براندازی نظام است.»

محمدجواد کريمی قدوسی، نماينده مشهد در مجلس ایران گفت: «رمزگشايی از شعار اعتدال امر مهمی است چرا که اعتدال پوششی برای براندازی نظام است.»

محمدجواد کريمی قدوسی، نماينده مشهد در مجلس ایران

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران، ايسنا، محمدجواد کريمی قدوسی که عصر روز پنجشنبه پنجم تیرماه در مشهد سخنرانی می‌کرد، افزود: «جريان اعتدال در پی ايجاد گرد وغبار در کشور است تا حق و راه آن شناخته نشود.»

دولت حسن روحانی خود را «دولت اعتدال» می‌نامد و معتقد است راه اعتدال در ایران را در پیش گرفته است.

کريمی قدوسی گفت حسن روحانی بر اين باور است که شعار «انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست»، هزينه زيادی برای ملت ايران به بار آورد.

او همچنین گفت: «اسرار پشت صحنه جريان اعتدال چيزی است که هم‌اکنون ما به چشم می‌بينيم و اگر جريان اسفناک فتنه اتفاق افتاده است، هم‌اکنون شعار اعتدال با هدف براندازی نظام، عناصر فتنه‌گر را به مناصب حکومتی گمارده‌اند.»

«فتنه» اصطلاحی است که مقام‌های حکومتی ایران به اعتراض‌های گسترده خیابانی پس از دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اطلاق می‌کنند که نزدیک به یک سال طول کشید و ده‌ها نفر در جریان آن کشته و زخمی و صدها نفر بازداشت‌ شدند.

وی همچنین محمد خاتمی، رئیس‌جمهوری پیشین را «عنصر کليدی ضدانقلاب» خواند و گفت بهزاد نبوی، از رهبران سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی که پس از رویدادهای سال ۸۸ بازداشت و به‌تازگی آزاد شد، «به محض آزاد شدن از زندان برای دلجويی نزد او می‌رود».

محمدجواد کريمی قدوسی گفت: «استيضاح وزير اطلاعات، فضای آموزش و پرورش، جفا نسبت به مردم عراق، فضای فرهنگی، برداشتن فيلترينگ، برگزاری جشن‌های آن‌چنانی در کاخ نياوران توسط همسر رئيس جمهور و دفاع از آرم شير و خورشيد از مهم‌ترين عوامل نشان‌دهنده ضعف فرهنگی و برانداز کردن نظام توسط دولت اعتدال است.»

وی تأکید کرد: «تئوريزه کردن تصميم ملت ايران، گرفتن غرور ملی در مقابل دشمن، تحريک اقوام و بحران‌های امنيتی سنگين مؤيد براندازی نظام توسط اين جريان است.»

کریمی قدوسی عضو کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس ایران است. وی پیش از این فرمانده بسیج استان خراسان رضوی بود.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.