ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

شکایت شورای عالی امنيت ملی ايران از نماينده‌ای که دولت را «برانداز» خوانده بود

شورای عالی امنيت ملی ايران از جواد کريمی قدوسی، نماينده مجلس که دولت حسن روحانی را «پوششی برای براندازی نظام» خواند بود، شکايت کرد.

شورای عالی امنيت ملی ايران از جواد کريمی قدوسی، نماينده مجلس که دولت حسن روحانی را «پوششی برای براندازی نظام» خواند بود، شکايت کرد.

جواد کریمی قدوسی دولت حسن روحانی را «پوششی برای براندازی نظام» خواند بود

به گزارش روزنامه شرق، کريمی قدوسی پنجم تير در يک همايش در مشهد در مورد دولت روحانی که به «دولت اعتدال» مشهور است، گفته بود: «اعتدال پوششی برای براندازی نظام است. تئوريزه‌کردن تصميم ملت ايران، گرفتن غرور ملی در مقابل دشمن، تحريک اقوام و بحران‌های امنيتی سنگين مؤيد براندازی نظام توسط اين جريان است.»

وی پيش از اين نيز در مجلس، حسن روحانی، رئيس‌جمهوری ايران را متهم کرده بود که در پايان‌نامه دکترای خود در دانشگاه گلاسکو اسکاتلند «اطلاعات محرمانه درباره فقه شيعه را به انگليسی‌ها داده است.»

عزيز اکبريان، عضو هيأت نظارت بر رفتار نمايندگان می‌گويد: «با شکايت دبيرخانه شورای عالی امنيت ‌ملی از کريمی‌ قدوسی، اين شکايت به دادسرای ويژه کارکنان دولت ارجاع شده و اين دادسرا که مسئوليت رسيدگی به اين مسأله را بر عهده دارد از هيأت نظارت بر رفتار نمايندگان درخواست کرده تا نطق کريمی‌ قدوسی را مورد بررسی قرار دهد.»

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.