ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

اخراج ۵۰ کارگر شرکت پالايش و تجارت نفت ليان بوشهر

بيش از ۵۰ کارگر شرکت پالايش و تجارت نفت ليان واقع در منطقه ويژه اقتصادی ۲ بوشهر در خردادماه ۹۳ اخراج شده‌اند.

بيش از ۵۰ کارگر شرکت پالايش و تجارت نفت ليان واقع در منطقه ويژه اقتصادی ۲ بوشهر در خردادماه ۹۳ اخراج شده‌اند.

یک کارگر: جابه‌جايی سند قطعه زمين پشت اين پالايشگاه دلیل عدم فعالیت آن در طی یک سال گذشته است.

يکی از کارگران این شرکت به خبرگزاری کار ایران (ايلنا) گفت با اخراج این کارگران کمتر از ۱۰ کارگر در پالايشگاه باقی مانده‌اند تا کارهای روزانه اين مجموعه را انجام دهند.

به‌گفته این کارگر تعداد کمی از کارگران با شرکت پالايش و تجارت نفت ليان قرارداد کار ۲ ساله بسته‌اند و قرارداد کار بيشتر کارگران يک يا دو ماهه است و همه اين قراردادها تا پايان تيرماه جاری اعتبار دارد.

وی اختلاف اين واحد توليدی با شرکت «حافظان انرژی بی‌همتا» برای جابه‌جايی سند قطعه زمين پشت اين پالايشگاه را دلیل عدم فعالیت آن در طی یک سال گذشته دانست و گفت: «پروانه بهره‌برداری پالايش و تجارت نفت ليان به دليل مشکل ياد شده صادر نمی‌شود.»

داوود خراسانی، مديرعامل شرکت پالايش و تجارت نفت ليان نیز در این‌باره گفت: «پالايشگاه را به دليل آنکه پروانه بهره‌برداری نداشت، تعطيل کرديم اما پول کارگران را تا زمانی که با مجموعه قرارداد داشته باشند پرداخت می‌کنيم.»

وی نیز وضعيت مبهم مالکيت قطعه زمين پشت پالايشگاه را دليل صادر نشدن پروانه بهره‌برداری اين مجموعه دانست.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • اخراج کارگر شرکت پالايش و تجارت نفت ليان بوشهر زمانه

    […] ادامه مطلب […]