ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

ت‍ظاهرات «جنبش ضد تقلب» افغانستان در بریتانیا

روز چهار‌شنبه نهم ژوئیه، ده‌ها نفر از شهروندان افغانستانی مقیم بریتانیا در حمایت از جنبش ضد تقلب این کشور، دربرابر محل سکونت نخست وزیر بریتانیا در لندن تجمع کردند.

روز چهار‌شنبه نهم ژوئیه، ده‌ها نفر از شهروندان افغانستانی مقیم بریتانیا در برابر بنای شماره ۱۰ داونینگ استریت (مقر نخست وزیر بریتانیا) در لندن تجمع کردند. این اولین تجمع شهروندان افغانستان بعد از برگزاری دو دوره اخیر انتخابات ریاست‌جمهوری در این کشور است.

تجمع‌کنندگان با شال‌گرد‌ن‌های قرمز ظاهر شده بودند که نماد جنبش ضد تقلب در افغانستان است و شعار‌های «رای من کو»، «نه به انتخابات تقلبی» در دست داشتند. روح‌الله حمید، از برنامه‌گذاران این تجمع به رادیو زمانه گفت این تجمع به منظور پشتیبانی از «جنبش ضدتقلب» در دوره دوم انتخابات ریاست‌جمهوری افغانستان و هم پشتیبانی از عبدالله عبدالله برگزار شد.


عزیز بارز، دیپلمات سابق و از شرکت‌کنندگان در این تجمع به رادیو زمانه گفت که با این که شهروندان افغانستان شرایط رای دادن در خارج از کشور را نداشتند ولی پشتیبان شهروندانی هستند که در داخل کشور برای حق رای خود می‌جنگند.

در همین زمینه:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.