ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

ساجده عرب‌سرخی برای اجرای محکومیت یکساله‌اش به زندان منتقل شد

ساجده عرب سرخی، روزنامه‌نگار و فعال مدنی برای گذراندن محکوميت يک‌ساله خود به بند سياسی زنان زندان اوين منتقل شد.

ساجده عرب سرخی، روزنامه‌نگار و فعال مدنی برای گذراندن محکوميت يک‌ساله خود به بند سياسی زنان زندان اوين منتقل شد.

بزرگ‌ کنید
ساجده عرب‌سرخی درحالی به اوین منتقل شد که هنوز اصل حکم به وی ابلاغ نشده است

به گزارش کلمه، وب‌سايت منسوب به نزديکان ميرحسين موسوی و اصلاح‌طلبان ايران، او به اتهام تبليغ عليه نظام از طريق نوشت نامه برای پدرش فيض‌الله عرب سرخی که در زندان به سر می‌برد به يک سال حبس تعزيری محکوم شده بود.

فيض الله عرب سرخی از اعضای ارشد سازمان مجاهدين انقلاب اسلامی ايران است که پس از اعتراضات به انتخابات بحث برانگيز رياست جمهوری سال ۱۳۸۸تا اواسط سال گذشته در زندان به سر می‌برد.

ساجده عرب سرخی هفته پيش درحالی از احضاريه اجرای حکام زندان اوين خود خبر داده بود که هنوز اصل حکم به وی ابلاغ نشده است.

این فعال مدنی سال گذشته به اتهام «تبلیغ علیه نظام» به صورت غیابی به یک سال حبس محکوم شده بود که پس از مراجعت به ایران، در مورد این حکم دادخواست واخواهی داد، اما دادگاه این درخواست را رد کرد و هم‌اکنون دادگاه تجدیدنظر نیز حکم صادر شده را تأیید کرده است.

پس از مراجعت وی به ایران در شهریور ۱۳۹۲، «اطلاعات سپاه نیز به صورت موازی برای وی پرونده‌ای به اتهام “اجتماع و تبانی” و “تبلیغ علیه نظام” تشکیل داد که به یک روز بازداشت و سپس آزادی وی با قرار وثیقه ۳۰۰میلیون تومانی انجامید.»

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.