ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

جیمز گارنر، بازیگر «کارآگاه راکفورد» درگذشت

جیمز گارنر بازیگر سریال «کارگاه راکفورد» در ۸۶ سالگی در لس آنجلس درگذشت.

جیمز گارنر بازیگر سریال «کارگاه راکفورد» در ۸۶ سالگی در لس آنجلس درگذشت.

بزرگ‌ کنید
گارنر در وسترن کمدی «ماوریک» به کارگردانی ریچارد دانر در نقش یک قمارباز باهوش

جیمز گارنر در سال‌های  ۱۹۵۰ تا ۱۹۸۰ یکی از ستارگان سینمای آمریکا و بازیگر شناخته‌شده سریال‌های تلویزیونی بود.

گارنر در وسترن کمدی «ماوریک» به کارگردانی ریچارد دانر نقش یک قمارباز باهوش را ایفا کرد. در «کارگاه راکفورد» نقش یک زندانی فراری را بازی کرد که خود را یک کارآگاه جا زده است.

«کارآگاه راکفورد» پیش از انقلاب در سال‌های دهه ۱۳۵۰ از تلویزیون ملی ایران به نمایش درمی‌آمد و از سریال‌های بسیار پربیینده و محبوب بود.

جیمز گارنر در سال ۱۹۸۵ برای بازی در فیلم «افسانه مرفی» موفق به دریافت جایزه اسکار شد و در سال ۲۰۰۵ از او به دلیل خدمات سینمایی‌اش تقدیر شد.

او در آن زمان گفته بود: «نمی‌دانم این جایزه واقعاً حق من است یا نه. اما اجازه بدهید حداقل امشب تصور کنیم که این جایزه به‌راستی حق من است.»

جیمز گارنر ۷ آوریل ۱۹۲۸ در ایالت اوکلاهما متولد شد. در شانزده‌سالگی مدرسه را‌‌ رها کرد و به ارتش آمریکا پیوست. او در جنک کره دو بار مجروح شده بود.

گارنر در سال ۱۹۵۷ با بازی در وسترن «مارویک» مشهور شد و در سال ۱۹۷۷ به خاطر بازی در سریال تلویزیونی «کارآگاه راکفورد» جایزه گرمی را به دست آورد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.