ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

اتحادیه اروپا با ادامه تعلیق برخی از تحریم‌ها علیه ایران موافقت کرد

شورای اتحادیه اروپا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تعلیق برخی از تحریم‌های اقتصادی علیه ایران را تا روز ۲۴ نوامبر (سوم آذرماه) تمدید خواهد کرد.

شورای اتحادیه اروپا روز دوشنبه (۲۱ژوئيه / ۳۰تيرماه) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تعلیق برخی از تحریم‌های اقتصادی علیه ایران را تا روز ۲۴ نوامبر (سوم آذرماه) تمدید خواهد کرد.

به‌ گزارش خبرگزاری فرانسه، اين اقدام به‌ويژه به ایران اجازه می‌دهد تا به صادرات نفت خام خود ادامه دهد.

اتحادیه اروپا به پيروی از تصميم ايران و قدرت‌های بزرگ برای تمدید مذاکرات هسته‌ای تا چهار ماه ديگر، به‌منظور دستیابی به يک توافق نهايی در مورد برنامه هسته‌ای تهران این تصمیم را گرفت. تاریخ دوشنبه ۲۴ نوامبر ۲۰۱۴ مهلت جدید برای رسیدن به توافق نهایی تعیین شده است.

تصمیم اتحادیه اروپا در واقع ادامه چهار ماه تعلیق تحریم‌های ایران است که در ماه ژانویه در پاسخ فوری به متوقف ساختن بخشی از فعالیت‌های هسته‌ای تهران گرفته شد.

توقف بخشی از فعالیت‌های هسته‌ای ایران در پی توافق هسته‌ای این کشور با گروه ۱+۵ در ژنو صورت گرفت.

وزیران امور خارجه ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپا، روز سه‌شنبه (۲۲ ژوئيه / ۳۱ تير) در نشست خود در بروکسل تمدید چهار ماه تعلیق تحریم‌های ایران را به تأیید خواهند رساند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.