سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

پارازيت‌ها بر پيش‌بينی توفان تهران تأثیر منفی گذاشته‌اند

عباس رجايی، رئيس کميسيون کشاورزی مجلس از تأثیر پارازیت‌ها در عدم پیش‌بینی وقوع توفان اخیر تهران توسط سازمان هواشناسی، خبر داد.

این مقاله هنوز در این سایت در دسترس نیست. لطفاً به سایت پیشین زمانه رجوع کنید.

این مقاله را در سایت قدیم ما بخوانید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بهرام

    این ‍‍‍‍‍‍‍‍‍نوع پارازیتها نه تنها اخلال در سیستمهای ارتباطی و اطلاعاتی مثل رادارهای هواشناسی دارند ، برای سلامیتی انسانها نیز مشکل ساز هستند و همچنین به دلیل نوع امواجی که در این نوع از پارازیتها بکار میبرند که نزدیک به امواج ماکرو ویو هستند ، این امواج موجب کاهش بارندگی در محیط نیز میشوند ، این امواج با تابش خود به انواع بارش و انتقا انرژی خود به نزولات جوی ( باران و برف و تگرگ ) با کسب انرژی و افزایش درجه حرارت این بارشها مقدار زیادی از حجم و وزن خود را بصورت تبخیر از دست داده بنابر این نزولات جوی یا کاملا در هوا در حین فرود تبخیر شده و یا بخشی از آن که فرصت تبخیر پیدا نکرده به زمین میرسد.در این رابطه بهتر است که به آمار بارشها در مناطق شهری تحت پوشش پارازیت دقت شود.

  • ESI

    شایان ذکر است .. جهت اطلاع سران .حکومت . !!؟؟ در غرب  جهان خوار .بدلیل رعایت استاندارهای تعریف شده ۹۵ درصد .توفان های سهمگین پیش بینی میشود .اما درایران .این .پیش بینی توسط .فیضیه ( بخوانید ***) وبیت آغا . در رابطه با ..زمینی!؟ ودفتر کوسه و بیت ایشان در را بطه با..  دریایی .. ودفتر شورای نگبان . در رابطه با عهد  دایناسورها برسی .سپس .به شورای امنیت ملی گزارش شده وشورای محترم .به مجلس ارسال نموده .ومجلس محترم   پس از شش دوره . به شورای مجلس  خبرگان (بخوانید .*** ) و این مجلس ایراد شرععععععی گرفته . میرود بیت آغا .!! وتا آغ حکم حکومتی صادرکند... خاور میانه را توفان برده .!!؟لازماست. بدانیدکه کادر حکومتی در هندوستان با جمعیت  نزدیک به دو میلیارد نفر.حدود یک میلیون دویست هزار نفر است و در رژیم مفت خور جهل وجنون ایران با جمیعت هفتاد میلیونی .بیش از چهار میلیون نفر.  !!!!؟؟؟