ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

نگرانی مادر صبا آذرپيک از وضعيت فرزندش

اکرم محمدی مادر مادرصبا آذريپک، روزنامه‌نگار زندانی با ابراز نگرانی از وضعيت فرزند خود از مقامات قضايی خواشته تا فرزندش را در آستانه روز خبرنگار آزاد کنند.

اکرم محمدی مادر صبا آذريپک، روزنامه‌نگار زندانی با ابراز نگرانی از وضعيت فرزند خود از مقامات قضايی خواسته فرزندش را در آستانه روز خبرنگار آزاد کنند.

به گزارش روزنامه اعتماد، پنجشنبه ۱۶مرداد، اکرم محمدی با اشاره به تمديد مجدد قرار بازداشت موقت صبا آذرپيک گفت: «از زمان بازداشت فرزندم حدود ۷۰ روز می‌گذرد. تاکنون دوبار موفق به گفت‌وگوی تلفنی با او شدم و يک‌بار هم در حاشيه جلسه دادگاه با وی ملاقات کردم.»

مادر صبا آذرپيک با ابراز نگرانی از وضعيت حقوقی فرزند خود گفت: «با توجه به اينکه فرزندم تنها در ماه اول بازجويی شده است ديگر نيازی برای تمديد قرارش نيست و از مقامات قضايی درخواست دارم تا هرچه سريع‌تر نسبت به تبديل قرار وی اقدام کنند.»

صبا آذرپيک روز هفتم خرداد سال جاری در خارج از منزل بازداشت شد و بعد از تفتيش محل کارش به زندان منتقل شد.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.