ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

عربستان اولین مورد مرگ بر اثر ابولا را گزارش کرد

سازمان بهداشت جهانی چهارشنبه اعلام کرد که ۹۳۲ مرگ بر اثر تب خونريزی‌دهنده ابولا ثبت شده. اکنون نخستين مورد آن در نيجريه و عربستان گزارش شده.

سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه ششم اوت اعلام کرد که ۹۳۲ مرگ تاييدشده بر اثر تب خونريزی‌دهنده ابولا ثبت شده که اکنون نخستين مورد آن در نيجريه و عربستان نيز گزارش شده است.

بزرگ‌ کنید
سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه اعلام کرد که ۹۳۲ مرگ تاييدشده بر اثر تب خونريزی‌دهنده ابولا ثبت شده

به گزارش شبکه خبری «سی ان ان»، در ادامه شيوع گسترده ويروس ابولا، در شديدترين دوره همه‌گيری اين ويروس از زمان کشف تاکنون، کشورهای نيجريه و عربستان نيز به جمع کشورهای آلوده افزوده شدند.

در عربستان يک تاجر که به سيرالئون سفر کرده، و در نيجريه يک پرستار که از بيماران ابولا پرستاری کرده بود، نخستين قربانيان اين بيماری در کشورهای خود هستند.

اگرچه اکثريت غالب مرگ‌های رخ‌داده در سه کشور ليبريا، سيرالئون و گينه بوده، اما بين روزهای شنبه دوم اوت تا دوشنبه چهارم اوت، ۱۰۸ مورد جديد ابتلا به بيماری گزارش شده که علاوه بر سه کشور يادشده، نيجريه نيز سهم قابل توجهی در آن داشته است.

بر اثر شيوع بيماری، الن جانسون رييس‌جمهور ليبريا، از روز چهارشنبه برای ۹۰ روز وضعيت اضطراری اعلام کرد.

در عين حال، تاکنون سه بيمار از غرب آفريقا به کشورهای خود در آمريکا و اروپای غربی برده شده اند تا در آنجا با استفاده از تجهيزات پيشرفته پزشکی درمان شوند.

روز سه‌شنبه پنجم اوت دو بيمار آمريکايی به اين کشور منتقل شدند و پنج‌شنبه هفتم اوت نيز اسپانيا يک کشيش اسپانيايی را که در ليبريا بيمار شده بود، به مادريد منتقل کرد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.