ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

اکبر خواجويی، کارگردان سينما و تلويزيون ايران درگذشت

اکبر خواجویی کارگردانی بيش از ۱۳فيلم سينمايی و مجموعه‌های تلويزيونی همچون «پدر سالار، دبيرستان خضرا، هشت بهشت، محيا، خانه ابری و سيرک بزرگ» را در کارنامه خود دارد.

اکبر خواجويی، کارگردان و تهيه‌کننده سينما و تلويزيون ايران شامگاه جمعه ۳۱ مرداد بر اثر سکته قلبی درگذشت.

اکبر خواجویی کارگردانی فيلم‌هایی همچون «پدر سالار، دبيرستان خضرا، هشت بهشت، محيا، خانه ابری و سيرک بزرگ» است

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران،ايسنا، اين کارگردان سينما و تلويزيون طی روزهای گذشته به دليل عارضه قلبی در بيمارستان بستری بود و صبح روز جمعه مرخص شد اما بار ديگر پس از بازگشت به منزل دچار سکته قلبی شد و پس از انتقال به بيمارستان درگذشت.

اکبر خواجويی در سال‌های گذشته تحت عمل جراحی قلب قرار گرفته بود و پس از آن در استراحت مطلق به سر می‌برد و توان کار کردن نداشت.

او کارگردانی بيش از ۱۳فيلم سينمايی و مجموعه‌های تلويزيونی همچون «پدر سالار، دبيرستان خضرا، هشت بهشت، محيا، خانه ابری و سيرک بزرگ» را در کارنامه خود دارد.

پيکر اکبر خواجويی قرار است صبح روز يک‌شنبه دوم شهريور از مقابل خانه سينما تشييع و پس از آن بنا به وصيت خودش برای خاک‌سپاری به زادگاهش شهر اصفهان منتقل شود.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.