ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«عوامل داعش در رفسنجان بازداشت شدند»

حسين آذين، نماينده شهرستان رفسنجان در مجلس گفته است که سه نفر از «عوامل داعش (دولت اسلامی)» در اين شهرستان بازداشت شده‌اند.

حسين آذين، نماينده شهرستان رفسنجان در مجلس گفته است که سه نفر از «عوامل داعش (دولت اسلامی)» در اين شهرستان بازداشت شده‌اند.

بزرگ‌ کنید
نیروهای داعش در عراق

به گزارش روز چهارشنبه پنجم شهريور روزنامه شرق، آذين گفت: «جمع‌آوری کمک برای گروه تروريستی داعش در اين شهرستان از سوی دو تا سه ‌نفر از اتباع بيگانه انجام و جرم اين افراد ثابت شده است.»

به‌گفته وی «مقدار پولی که آن‌ها برای کمک به داعش جمع‌آوری کرده‌اند بسيار ناچيز است.»

آذين افزود: «قصد ما از بيان اين مسأله اتهام‌زدن به اتباع افغانستان نيست بلکه در ميان ۴۵ هزار نفر اتباع اين کشور در شهرستان رفسنجان احتمال وجود هرگونه تفکری وجود دارد.»

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • hasani

    روزنامه‌نگاران کردستان عراق می‌گویند جمهوری اسلامی، اقلیم کردستان را تهدید کرده که در صورت تداوم حضور پیشمرگه‌های احزاب کرد ایرانی در جنگ با "دولت اسلامی"، مرزهایش را به روی این اقلیم خواهد بست!!