ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

در گفت‌و‌گو با آرش سبحانی

«زنگ بزن آژانس»؛ تازه‌ترین آلبوم «کیوسک»

نسیم روشنایی - گروه «کیوسک» آلبوم تازه‌ای منتشر کرده به نام «زنگ بزن آژانس». با آرش سبحانی، خواننده و نوازنده این گروه درباره این آلبوم گفت‌و گو کرده‌ایم.

بزرگ‌ کنید

رادیو زمانه به بهانه انتشار «زنگ بزن آژانس»، تازه‌ترین آلبوم گروه «کیوسک» با آرش سبحانی، خواننده و نوازنده این گروه گفت‌وگو کرده است.

موسیقی زیرزمینی ایرانی سال‌هاست که با وجود سرکوب و فشار از سوی حکومت به زیست خود ادامه داده و بقا یافته است. برخی از گروه‌هایی که کارشان را پنهانی در اتاق‌ها و استودیوهای کوچک در ایران آغاز کردند، بعد‌ها ناچار شدند در خارج از ایران به کار خود ادامه دهند. گروه «کیوسک» یکی از این گروه‌هاست.

«کیوسک» سال‌هاست که در حال آفرینش موسیقی است و هنوز حال و هوای اولیه خود را حفظ کرده است.

این گروه اخیراً آلبوم تازه‌ای منتشر کرده به نام «زنگ بزن آژانس». این آلبوم که هفتمین آلبوم از آثار «کیوسک» است، از لحاظ محتوایی مانند اغلب کارهای «کیوسک» نقدی اعتراضی به وضعیت اجتماعی، سیاسی و فرهنگی موجود در ایران است. یکی از ترانه‌های خوب این آلبوم «کرامت» نام دارد:

ویدیو: نماهنگ «کرامت»، کار تازه‌ای از «کیوسک»

گفت‌وگوی رادیو زمانه با آرش سبحانی، خواننده و نوازنده این گروه را در لینک زیر می شنوید.


 

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.