ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

سازمان ملل: دو هزار و ۶۰۰ نفر در درگیری‌های اوکراین کشته شده‌اند

سازمان ملل در گزارشی اعلام کرد که تاکنون در درگیری‌های شرق اوکراین نزدیک به دو هزار و ۶۰۰ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

سازمان ملل در گزارشی اعلام کرد که تاکنون در درگیری‌های شرق اوکراین نزدیک به دو هزار و ۶۰۰ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

بزرگ‌ کنید
سازمان ملل: دست‌کم دو هزار و ۵۹۳ نفر از نیمه ماه آوریل تا ۲۷ اوت کشته شده‌اند

به‌گزارش خبرگزاری فرانسه، سازمان ملل گفته است این آمار، تعداد کشته‌شدگان از نیمه ماه آوریل تاکنون را در بر می‌گیرد و نشان‌دهنده سنگین‌تر شدن آن با ادامه نبردها در مناطق پرجمعیت است.

در این گزارش آمده است: «‌دست‌کم دو هزار و ۵۹۳ نفر از نیمه ماه آوریل تا ۲۷ اوت کشته شده‌اند.»

ایوان سیمونوویچ، معاون دبیرکل سازمان ملل در امور حقوق بشر، در نشست رسانه‌ای این روند را «نگران‌کننده» خواند و گفت: «افزایش قابل توجهی در تعداد کشته‌شدگان در شرق اوکراین وجود دارد.»

سازمان ملل در ماه مه اعلام کرده بود که در جریان درگیری‌ها و عملیات نظامی در این منطقه، نزدیک به ۱۳۰ نفر کشته شده‌اند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • آرمان شهر | Armanshahr| بنیاد آرمان شهر | هفت روزنامه بین المللی- شماره 63

    […] عراق سازمان ملل: داعش و و رژیم سوریه مرتکب جنایت های جنگی و داعش مرتکب «جنایت علیه بشریت» شده اند سوریه سازمان ملل: نیمی از جمعیت سوریه از خانه‌های خود گریخته‌اند اوکراین سازمان ملل: دو هزار و ۶۰۰ نفر در درگیری‌های اوکراین کشت… […]