ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

سرانجام مجمع عمومی کانون نویسندگان برگزار شد

عده زیادی از اعضای کانون نویسندگان ایران از سراسر ایران در این مجمع حضور داشتند و کانون توانست انتخابات هیأت دبیران را برگزار کند.

سرانجام پس از یک دهه مجمع عمومی کانون نویسندگان ایران در مکانی خصوصی، در حیاط یک مجتمع مسکونی در تهران برگزار شد. عده زیادی از اعضای کانون نویسندگان ایران از سراسر ایران در این مجمع حضور داشتند و کانون توانست انتخابات هیأت دبیران را برگزار کند.

کانون نویسندگان ایران

پرویز بابایی، مترجم و یکی از فعالان کارگری ریاست سنی مجمع کانون نویسندگان ایران را به عهده داشت.

فرخنده حاجی‌زاده، نویسنده، شاعر و ناشر ایرانی به نمایندگی از سوی هیأت دبیران پیشین کانون نویسندگان ایران گزارشی از فعالیت‌های کانون در شش سال گذشته را به دست داد. حسن اصغری، نویسنده و منتقد نیز گزارش مالی کانون را برای مجمع قرائت کرد. سپس انتخابات هیأت دبیران کانون نویسندگان ایران زیر نظر هیأت نظارت برگزار شد.

رضا خندان مهابادی، حسن اصغری، علی اشرف درویشیان، مهدی غبرایی و بکتاش آبتین به عنوان اعضاء اصلی و حافظ موسوی، علی عبداللهی، علی رضا جباری، فانوس بهادروند، حمید یزدان‌پناه به عنوان اعضای علی‌البدل هیأت دبیران کانون نویسندگان ایران انتخاب شدند.

سیدعلی صالحی، حسین فاضلی، نجمه عراقی، بنفشه حجازی و ناصر وحدتی نظارت بر انتخابات کانون نویسندگان ایران را به عهده داشتند.

ناصر زرافشان، فرخنده حاجی‌زاده، علی اکبر معصوم بیگی نیز با نظر مجمع عمومی به عنوان اعضای هیأت رئیسه برگزیده شده بودند.

در دی ماه سال گذشته مأموران امنیتی از برگزاری جلسه ماهانه کانون نویسندگان ایران جلوگیری کرده بودند و سید عباس صالحی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در بهمن ماه سال گذشته فعالیت کانون نویسندگان ایران را مشروط کرده بود به دگرگونی‌هایی در اساسنامه آن و جدایی کانون از پیشینه‌اش.

در همین زمینه:

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.