ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کشف «لپ‌تاپ ترور» داعش با اطلاعاتی مربوط به سلاح‌های بيولوژيک

لپ‌تاپی متعلق به يک دانشجوی تونسی رشته شيمی که در سوريه به داعش پيوسته، کشف شده است. اطلاعات این لپ‌تاپ به ساخت سلاح‌های بيولوژيک و استفاده از آنها مربوط می‌شود.

لپ‌تاپی متعلق به یک عضو داعش که اکنون خود را «دولت اسلامی می‌خواند»، در حالی کشف شده که حاوی اطلاعات مربوط به سلاح‌های ميکروبی و شيميايی است.

بزرگ‌ کنید
در لپ‌تاپ فتوایی پیدا شده که بر اساس آن مسلمانان مجاز هستند که برای شکست کفار از سلاح‌های کشتار جمعی استفاده کنند

یه گزارش شبکه خبری «سی‌ان‌ان»، لپ‌تاپی متعلق به يک دانشجوی تونسی رشته شيمی و فیزیک در دو دانشگاه شمال شرق این کشور بوده، کشف شده است.

در این گزارش، دانشجو تونسی به طور مخفف «محمد سین» خوانده شده که در سوريه به داعش پيوسته است.

اطلاعات و اسناد داخل اين لپ‌تاپ که به «لپ‌تاپ ترور» معروف شده، به توسعه و ساخت سلاح‌های بيولوژيک و استفاده از آنها مربوط می‌شود.

بخشی ديگر از اين اطلاعات به تلاش برای استفاده از «طاعون خيارکی» در سلاح‌های ميکروبی اشاره دارد. طاعون خيارکی نام ديگر «مرگ سياه» است که در قرن چهاردهم به مرگ بيش از يک‌چهارم جمعيت کل اروپا انجاميد.

بزرگ‌ کنید
بنابر آمار وزارت کشور تونس دست‌کم ۲۴۰۰ تونسی با پيوستن به گروه‌های جهادی، در حال جنگ در سوريه و عراق هستند

بر اساس گزارش سی‌ان‌ان، لپ‌تاپ حاوی «دستورالعمل»هايی برای ساختن سلاح بيولوژيک با استفاده از باسيل طاعون خيارکی است.

اين لپ‌تاپ همچنين حاوی اطلاعاتی در مورد چگونگی حمله ميکروبی به مکان‌های بسته همچون مترو و استاديوم‌ها است.

اسناد داخل اين لپ‌تاپ استفاده از سلاح‌های ميکروبی را بهينه و مهم توصيف می‌کنند، زيرا اين سلاح‌ها روشی ارزان‌قيمت برای کشتن در مقياس وسيع هستند. همچنين استفاده از هوا، غذا و آب آلوده‌شده به ميکروب‌ها نيز در اين اسناد بحث شده است.

این لپ‌تاپ در ماه ژانویه پیدا شده اما محتوای آن به تازگی انتشار یافته است.

اطلاعات روی این لپ‌تاپ به شکل فایل‌های مخفی روی آن قرار گرفته بود.

این لپ‌تاپ مجموعه‌ای از اطلاعات و اسناد از جمله فتوایی ۲۶ صفحه‌ای از ناصر الفهد، روحانی جهادی سعودی که اکنون در عربستان زندانی است را شامل می‌شود. بر اساس اين فتوا مسلمانان مجاز هستند که برای شکست کفار از سلاح‌های کشتار جمعی استفاده کنند.
بنابر آمار وزارت کشور تونس دست‌کم ۲۴۰۰ تونسی با پيوستن به گروه‌های جهادی، در حال جنگ در سوريه هستند. اغلب این افراد به عضويت داعش درآمده‌اند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • محمد

    والله، همــه ی کشورهای جهان ازکوچک وبزرگ ،قدرتمنــد و غیرقدرتمنــد باید این جرثومــه فساد وتباهی را احاطه وسپس همــه را به درک واصل کننــد تا بشریت دل آســوده شـوند،