ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

انتقال فرشید فتحی از اوین به بند ۱۰ زندان رجایی‌شهر

فرشید فتحی، نوکیش مسیحی که به ۶ سال زندان محکوم شده، روز ۲۷ مرداد به بند ۱۰ زندان رجایی‌شهر منتقل شده است.

فرشید فتحی، نوکیش مسیحی که به ۶ سال زندان محکوم شده، روز ۲۷ مرداد به بند ۱۰ زندان رجایی‌شهر منتقل شده است. فتحی در بند ۳۵۰ اوین به سر می‌برد و علت انتقالش به بند یادشده، نگهداری مشروب الکلی در این بند عنوان شده است.

بزرگ‌ کنید
فرشید فتحی پدر دو فرزند است

بند ۱۰ رجایی‌شهر، محل نگهداری زندانیان محکوم به قتل و تجاوز، سرقت مسلحانه، جعل، مواد مخدر و ... است و از خطرناک‌ترین بندهای این زندان به شمار می‌رود.

فرشید فتحی از جمله کسانی است که در یورش گسترده به مسیحیان ایرانی در آستانه سال نو میلادی، در ۲۶ دسامبر ۲۰۱۰ در تهران بازداشت شدند.

او در اردیبهشت ۱۳۹۱ و پس از گذشت ۱۵ ماه از دستگیری‌اش، محکوم به شش سال حبس شد. فتحی متولد ۱۳۵۸، متاهل و پدر دو فرزند است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • آرمان شهر | Armanshahr| بنیاد آرمان شهر | هفت‌روز نامه حقوق بشری ایران ـ شماره 61

    […]  انتقال فرشید فتحی از اوین به بند ۱۰ زندان رجایی‌شهر رادیو زمانه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ فرشید فتحی، نوکیش مسیحی که به ۶ سال زندان محکوم شده، روز ۲۷ مرداد به بند ۱۰ زندان رجایی‌شهر منتقل شده است. فتحی در بند ۳۵۰ اوین به سر می‌برد و علت انتقالش به بند یادشده، نگه داری مشروب الکلی در این بند عنوان شده است. […]