ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«استفاده از فاضلاب برای کشت برنج در جنوب تهران»

حسين نقوی حسينی، نماينده مجلس از کشت برنج در جنوب تهران و «استفاده از فاضلاب» برای آن خبر داد و گفت که «شنيده شده برخی سبزيجات هم با فاضلاب آبياری می‌شوند.»

حسين نقوی حسينی، نماينده مجلس از کشت برنج در جنوب تهران و «استفاده از فاضلاب» برای آن خبر داد و گفت که «شنيده شده برخی سبزيجات هم با فاضلاب آبياری می‌شوند.»

در شش‌ماهه اول سال ٩٢، حدود ١٢۵٣ هکتار و در شش‌ماهه دوم ١٢٨هکتار مزارع کشاورزی که با فاضلاب آبياری می‌شوند، شناسايی شدند

نقوی حسينی روز دوشنبه ۱۷شهريورماه به خبرگزاری کار ايران (ايلنا) گفت: «فاضلابی که پيش از اين مراتع را آبياری می‌کرده اکنون در بين راه برای استفاده کشاورزی مثل برنج‌کاری گرفته می‌شود که هم عوارضی برای سلامتی مردم دارد و هم موجب در خطر قرار گرفتن مراتع می‌شود.»

اين نماينده مجلس افزود: «آب منطقه‌ای تهران هم بايد مراقبت کند تا از فاضلاب به اين شکل استفاده نشود و محصولات کشاورزی با آن آبياری نشوند.»

در حال حاضر بيش از دو ميليون مترمکعب فاضلاب شهری و همچنين پساب بيش از ۱۷هزار واحد صنعتی در جنوب تهران و معابر و اراضی کشاورزی رها می‌شود.

در همين حال معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرده که «در شش‌ماهه اول سال ٩٢ حدود ١٢۵٣ هکتار و در شش‌ماهه دوم ١٢٨هکتار مزارع کشاورزی که با فاضلاب آبياری می‌شوند، شناسايی شدند.»

بر پايه اعلام وزارت بهداشت، «برای ۴۷نفر از کشاورزان اخطار بهداشتی صادر شده و ۵٣ نفر از کشاورزان نيز به مراجع قضايی معرفی شده‌اند.»

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بابک

    هوای الوده، گوشت الوده ، اب آلوده ، بیکاری ، فساد، قاچاق، اعتیاد، گرانی و نابسامانی اقتصادی و فقر عمومی، فحشا، وابستگی بیش از پیش به خارج و تکیه و وابستگی به بازار آلوده چین و روس ، ناامنی و .... ، فرار مغزها، خرافات، ... ! و دریا دریا نفتی که میرود و پولش هم میرود ... چه میکنید ای نایبان امام زمان؟ ای برگزیدگان خدا؟ ای سران و مسئولان حکومت الله ؟