ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

تشکيل پرونده قضايی عليه بازیکن تیم ملی فوتبال ايران به اتهام ضرب‌ و شتم يک محيط‌بان

فرمانده يگان حفاظت محيط ‌زيست ايران با اشاره به درگيری يک فوتباليست با محيط‌بانی در يکی از مناطق حفاظت شده استان مازندران گفت: «پرونده قضايی اين فوتباليست در مراجع قضايی درحال پيگيری است.»

حميدرضا خيلدار، فرمانده يگان حفاظت محيط ‌زيست ايران با اشاره به درگيری يک فوتباليست با یک محيط‌بان در يکی از مناطق حفاظت شده استان مازندران گفت: «پرونده قضايی اين فوتباليست در مراجع قضايی درحال پيگيری است.»

روزنامه شهروند روز شنبه ۲۲شهريور نوشت: «در هفته گذشته يکی از اعضای تيم فوتبال با ورود به منطقه  حفاظت‌شده‌ای در استان مازندران با محيط‌بانان اين منطقه درگير شد.»

فرمانده يگان حفاظت محيط‌ زيست کشور گفته است: «بر اثر اين درگيری، محيط‌بان مورد ضرب‌ و شتم قرار گرفته است.»

وی افزود: «قوانين زيست‌محيطی برای هيچ ‌کسی و در هر سمتی تبعيض قايل نمی‌شود اگرچه در برخی جاها خلاءهايی وجود دارد.»

رسانه‌های ايران نام اين بازيکن تيم ملی فوتبال را «محمدرضا خلعتبری» اعلام کرده‌اند.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ايرنا) درباره اين ماجرا نوشته است: «زمانی که طرح يوزپلنگ آسيايی بر روی پيراهن تيم ملی برای شرکت در جام جهانی ۲۰۱۴  برزيل قرار گرفت، به فکر کسی خطور نمی‌کرد که برخی از آن‌ها که "سفيران حفاظت از گونه‌های در خطر انقراض" نام گرفته‌اند، روزی تفنگ به دست، قصد جان حيوانات را کنند.»

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.