ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

حکم محمدرضا رحيمی ابلاغ شد

وکيل محمدرضا رحيمی، معاون اول دولت محمود احمدی‌نژاد از ابلاغ حکم موکل خود خبر داد.

وکيل محمدرضا رحيمی، معاون اول دولت محمود احمدی‌نژاد از ابلاغ حکم موکل خود خبر داد.

بزرگ‌ کنید
نام محمدرضا رحيمی در رابطه با پرونده اختلاس پنج ميليارد ريالی از بيمه ايران و استانداری تهران مطرح شده است.

به‌گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا)، محمدرضا نادری گفت: «اين حکم امروز (دوشنبه ۲۴شهريورماه) ابلاغ شد؛ اما نمی‌توانم در مورد جزئيات آن چيزی بگويم.»

وی افزود: «وقتی ما خودمان به سخنگوی قوه قضائيه ايراد داريم که نبايد حرفی از جزئيات رأی موکلم می‌زد، خودمان نيز در اين مورد تا اطلاع ثانوی چيزی نخواهيم گفت.»

پيش از اين اژه‌ای سخنگوی قوه قضاييه اعلام کرده بود که رحيمی به حبس و جزای نقدی محکوم شده است اما تا امروز اين حکم به معاون اول دولت دهم ابلاغ نشده بود.

غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضائیه ایران در نشست خبری خود در روز دوشنبه ۱۰شهریورماه در مورد پرونده محمدرضا رحیمی گفت حکم این پرونده صادر شده و رحیمی به «جزای نقدی و حبس محکوم شده است».

وکيل محمدرضا رحيمی روز دوشنبه گفت: «ما قطعا به حکم صادر شده اعتراض خواهيم کرد و برای اين کار ۲۰روز طبق روال هميشه فرصت داريم.»

نام محمدرضا رحيمی همزمان با رسيدگی به پرونده اختلاس پنج ميليارد ريالی از بيمه ايران و استانداری تهران مطرح شد. به‌گفته مقام‌های قضائی ايران تقريبأ تمامی افراد مربوط به اين اختلاس در سال ۱۳۸۸دستگير شدند. بسياری از متهمان اين پرونده نام رحيمی را در دادگاه به زبان آورده و اقدامات مجرمانه‌ای را به وی نسبت دادند.

برخی نمايندگان مجلس ايران نيز محمدرضا رحيمی را «رئيس حلقه خيابان فاطمی» دانستند که اختلاس بيمه ‌ايران را انجام داده بود.

رحيمی اين اتهامات را رد کرد اما در اسفندماه ۱۳۹۲کيفرخواستی عليه او منتشر شد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • مسعود دهنمکی

    دزدهای بی چشم و رو

  • nima

    حتما دو ماه حبس ؟!