ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«وخامت حال دو تن از دراويش زندانی در پی اعتصاب غذا»

منابع خبری از «وخامت» حال دو درويش زندانی که در اعتصاب غذا به سر می برند، خبر داده‌اند.

منابع خبری از «وخامت» حال دو درويش زندانی که در اعتصاب غذا به سر می برند، خبر داده‌اند.

بزرگ‌ کنید
اين سومين باری است که کسری نوری در يک سال گذشته دست به اعتصاب غذا می‌زند.

سايت مجذوبان نور که اخبار دراويش را پوشش می‌دهد، گزارش داده که کسری نوری، درويش محبوس در زندان نظام شيراز در چهاردهمين روز از اعتصاب غذای دسته‌جمعی دراويش گنابادی زندانی، به «اختلال در تکلم و ضعف جسمانی» دچار شده است.

بر پايه اين گزارش، اين سومين باری است که کسری نوری در يک سال گذشته دست به اعتصاب غذا می‌زند.

اين فعال حقوق دراويش که اينک همراه با هشت درويش ديگر از زندان اوين دست به اعتصاب غذای گروهی زده است، پيش از اين در اعتراض به رفتار «غيرقانونی» مسئولان قضايی و سازمان زندان‌ها با دراويش به مدت ۹۰روز اعتصاب غذا کرده بود که اختلالات شديد جسمی و کاهش وزن چشمگير را برای وی در پی داشت.

خانواده او نيز با اعلام نگرانی از وضعيت جسمی وی، از عدم حضور اين درويش زندانی در سالن ملاقات خبر دادند که در ادامه اعتراض او نسبت به عدم پاسخگويی مسئولان صورت گرفته است.

سايت مجذوبان نور همچنين گزارش داده که ضعف جسمی ناشی از ۱۲روز اعتصاب غذا، اميد بهروزی وکيل دراويش گنابادی محبوس در زندان اوين را نيز روانه بهداری کرده است.

بهروزی از جمله وکلای دراويش طريقت نعمت‌اللهی گنابادی است که در جريان دفاع از حقوق دراويشِ آسيب‌ديده در واقعه تخريب حسينيه دراويش در قم، پروانه وکالتش باطل شد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.