ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

ميرحسين موسوی بار دیگر تحت عمل جراحی قرار گرفت

موسوی و همسرش زهرا رهنورد که غروب شنبه برای انجام عمل چشم به يک مرکز درمانی منتقل شده بودند.

ميرحسين موسوی پس از آن‌که مورد جراحی چشم قرار گرفت، از بيمارستان به زندان خانگی منتقل شد.

کلمه، وب‌سايت نزديک به میرحسین موسوی، يکی از رهبران معترض به نتايج انتخابات رياست‌جمهوری سال ۱۳۸۸، شامگاه شنبه ۲۹ شهريور، گزارش داد موسوی و همسرش زهرا رهنورد که غروب شنبه برای انجام عمل چشم به يک مرکز درمانی منتقل شده بودند، پس از انجام عمل جراحی روی چشم ميرحسين موسوی، به محل حبس خانگی خود در خيابان پاستور بازگشتند.

بر پايه اين گزارش «عمل چشم موسوی که پزشکان دو ماه قبل تجويز کرده بودند، با موفقيت انجام شده است اما هنوز هيچ اقدامی برای درمان چشم رهنورد صورت نگرفته است.»

موسوی و رهنورد از بهمن ۱۳۸۹ در حصر خانگی به سر می برند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بهنام

    او در پی بازگشت به ذوران طلائی امام جنایتکار و نیرنگ بازش بود . دورانی که خاطراتی تلخ در اذهان تمام ایرانیان دارد و جز ناقوس مرگ و تیره روزی و جنگی ویرانگر و بیهوده ما حصلی برای مردم و کشور نداشت . پس همان بهتر که در حبس و پیله خود تنیده باقی بماند و تاریخ در مورد او و دیگر جنایتکاران رژیم منحط اسلامی قضاوت کنند .

  • سعید

    موسوی دیگر ارزش خبری ندارد. تمام همتش هم برای تکیه زدن دوباره بر صندلی ریاست بود که با رندی ولی بی عرضگی نگذاشتند. نمی دانم چرا مردم ساده لوح بخاطر چنین شخصی قربانی دادند.