ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«مخالفت» با توقف اجرای حکم حبس علی‌اصغر غروی

علی‌اصغر غروی، عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ايران است که به دليل نگارش مقاله‌ای درباره امام اول شيعيان به شش ماه حبس محکوم شده است.

فريده غيرت، وکيل علی‌اصغر غروی می‌گويد که موکلش با وجود عمل جراحی در زندان اوين به سر می‌برد و درخواست برای توقف اجرای حکم او با مخالفت مواجه شده است.

فريده غيرت روز شنبه پنجم مهر در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا گفت: «با وجود عمل جراحی موکلم، درخواست توقف چهار ماهه اجرای حکم وی را به دايره اجرای احکام ارسال کرديم ولی با اين درخواست موافقت نشد و اکنون وی در زندان به سر می‌برد.»

علی‌اصغر غروی، عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ايران است که به دليل نگارش مقاله‌ای درباره امام اول شيعيان به شش ماه حبس محکوم شده است. وی روز يکشنبه ۲۳ شهريور در حالی راهی زندان اوين شد که در سن ۷۳ سالگی قرار دارد.

غروی پيش‌تر نيز به مدت ۶۳ روز در بازداشت بوده و اکنون بايد ۱۱۷ روز ديگر در زندان بماند تا دوره محکوميت شش ماهه‌اش به پايان برسد.

علی‌اصغر غروی آبان‌ماه سال ۱۳۹۲ مقاله‌ای با عنوان «امام پيشوای سياسی يا الگوی ايمانی» در روزنامه بهار نوشت که انتشار اين مقاله هم سبب توقيف روزنامه بهار شد، هم سعيد پورعزيزی، مديرمسئول اين روزنامه به‌طور موقت بازداشت شد و هم خود وی را بازداشت کردند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.