ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

مرگ دو کارگر در آتش‌سوزی يک کارگاه توليدی وزارت دفاع

يک کارگاره توليد مواد ناريه متعلق به وزارت دفاع ایران دچار آتش‌سوزی شد و دو کارگر این کارگاه در این آتش‌سوزی جان باختند.

يک کارگاره توليد مواد ناريه متعلق به وزارت دفاع ایران دچار آتش‌سوزی شد و دو کارگر این کارگاه در این آتش‌سوزی جان باختند.

بزرگ‌ کنید
تیرماه سال گذشته در آتش سوزی ۱۸ کارگاه تریکو، پارچه و سلیکون در خیابان جمهوری تهران سه کارگر کشته شدند

سازمان صنايع دفاع ایران اعلام کرد که این رویداد شب گذشته، یکشنبه ۱۳ مهرماه در شرق تهران رخ داده است.

گزارش‌های منتشرشده در رسانه‌های ایران تاکنون جزئیات بیشتری از این آتش‌سوزی را منتشر نکرده‌اند اما گفته‌اند که اين آتش‌سوزی با تلاش مأموران آتش‌نشانی مهار شده است.

تیرماه سال گذشته نیز ۱۸ کارگاه تریکو، پارچه و سلیکون در یک ساختمان شش طبقه‌ای واقع در خیابان جمهوری تهران آتش گرفت و سه کارگر در این حادثه کشته شدند.

در این حادثه شاهدان عینی گفته‌ بودند بالابر آتش‌نشانی به دلیل نقص فنی، نتوانسته است به پنجره‌ای که دو زن کارگر قرار گرفته بودند برسد و کارگران از ترس شعله‌های آتش خود را به پایین پرتاب کرده و در دم جان باختند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.