ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«ترديد در مورد زندانی بودن بابک زنجانی»

اميرعباس سلطانی، عضو کميته پيگيری پرونده بابک زنجانی در مورد اينکه او در زندان باشد، ابراز ترديد کرده است.

اميرعباس سلطانی، عضو کميته پيگيری پرونده بابک زنجانی در مورد اينکه او در زندان باشد، ابراز ترديد کرده است.

به گزارش روز چهارشنبه ۱۶ مهرماه روزنامه شرق، سلطانی در پاسخ به اين پرسش که «آيا زنجانی در خانه امن نگهداری می‌شود؟» گفت: «مشخص نيست. ما درباره حضور زنجانی در زندان شبهاتی داريم.»

بابک زنجانی به اتهام پرداخت نکردن بدهی هشت هزار و ۶۰۰ ميليارد تومانی خود به وزارت نفت، دی‌ماه سال ۱۳۹۲بازداشت شد.

به گفته او «اعضای تيم زنجانی يک ‌باند هستند و مافيا دارند و مدام بابک‌سازی می‌کنند، بابک زنجانی کوچک‌تر از اين حرف است که همه اين کارها را به تنهايی انجام داده باشد.»

سلطانی می‌گويد: «شرايط زنجانی ايده‌آل است حتی از زمانی که آزاد بود هم راحت‌تر است. نگرانی ندارد و عواملش در وزارتخانه‌های مختلف و دستگاه‌های سياسی و اقتصادی فعال هستند. زنجانی اکنون آزاد نيست اما صد‌ نفر مانند بابک زنجانی کارهای او در بيرون از زندان را پيش می‌برند.»

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر چاپ کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟ به اندازه یک فنجان چای برای یک گزارشگر می‌توانید کمک برسانید!

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بهنام

    این هم برگ زرین دیگری از عدالت در جمهوری ننگین اسلامی .