ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

در دو سال گذشته سرقت در ایران ۲۲ درصد افزایش یافت

اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده نیروی انتظامی ایران اعلام کرد که در سال ۹۱ و ۹۲ خورشیدی سرقت در این کشور ۲۲ تا ۲۳ درصد افزايش پيدا کرد.

اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده نیروی انتظامی ایران اعلام کرد که در سال ۹۱ و ۹۲ خورشیدی سرقت در این کشور ۲۲ تا ۲۳ درصد افزايش پيدا کرد.

اسماعیل احمدی‌مقدم: ما معتادان را دستگير می‌کنيم اما باز رها می‌شوند.

به‌گزارش خبرگزاری فارس، اسماعیل احمدی‌مقدم که در یک برنامه تلویزیونی سخن می‌گفت دلیل این افزایش را «بحران‌های اقتصادی» در ایران دانست.

فرمانده نیروی انتظامی ایران «بهبود نسبی شرايط اقتصادی، رونق بازار و بهبود فضای کسب و کار» را عواملی در کاهش سرقت دانست و افزود از اواخر سال گذشته ميزان سرقت آرام آرام کاهش یافته و در ۶ ماهه نخست سال جاری سرقت يک درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کمتر شده است.

وی همچنین آمار معتادان بی‌خانمان را بين ۱۰ تا ۱۵ هزار نفر عنوان کرد و گفت: «مدام می‌گويند که ناجا (نیروی انتظامی) با آن‌ها برخورد کند، ما هم اين معتادان را دستگير می‌کنيم اما باز رها می‌شوند.»

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.