ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«پرونده ريحانه جباری در مرحله مصالحه است»

غلامحسين اسماعيلی، رئيس کل دادگستری تهران اعلام کرد پرونده ريحانه جباری، دختر محکوم به اعدام در «مرحله مصالحه است.»

غلامحسين اسماعيلی، رئيس کل دادگستری تهران اعلام کرد پرونده ريحانه جباری، دختر محکوم به اعدام در «مرحله مصالحه است.»

بزرگ‌ کنید
ريحانه جباری از هفت سال پيش تا به امروز به اتهام قتل در زندان به‌سر می‌برد.

به گزارش روز شنبه ۱۹ مهر روزنامه اعتماد، اسماعيلی گفت: «چهارشنبه هفته گذشته، مذاکراتی با اوليای دم در اين‌باره داشتيم و اميدواريم رضايت خود را اعلام کنند.»

وی افزود: «در صورت اعلام رضايت اوليای دم، حکم قصاص تغيير می‌کند اما اگر خانواده مقتول رضايت ندهند حکم را اجرا می‌کنيم.»

ريحانه جباری دختر ۲۶ ساله ايرانی از هفت سال پيش تا به امروز به اتهام قتل در زندان به‌سر می‌برد. ريحانه در ۱۹ سالگی مرتکب قتل شد و در فروردين ۱۳۹۳، پس از هفت سال حضور در زندان، به‌ جرم قتل مرتضی عبدالعلی سربندی، ۴۷ ساله، به قصاص محکوم شد.

در همين حال روزنامه شرق در شماره امروز شنبه متنی به نقل از ريحانه جباری منتشر کرده که وی در آن از خانواده سربندی خواسته تا او را ببخشند.

ريحانه جباری نوشته است: «مرا به مادرم ببخشيد. او به من قول داده در صورت اين بخشش، تمام مفاخر را در تالار وحدت جمع کند و آنان به شما ادای ‌احترام کنند. قول داده بنيادی با نام سربندی تأسيس کند که تمام زندانيان محکوم به مرگ و خانواده‌های آن‌ها را مدد کند.»

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بیدارزنی «پرونده ریحانه جباری در مرحله مصالحه است» | بیدارزنی

    […] رادیوزمانه: غلامحسین اسماعیلی، رئیس کل دادگستری تهران اعلام کرد پرونده ریحانه جباری، دختر محکوم به اعدام در «مرحله مصالحه است.» […]

  • آنتی قاتل

    رو که نیست!!!!