ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

يکی از مسئولان تيم ملی فوتبال اميد ايران به اتهام «آزار جنسی» محکوم شد

مدير تدارکات تيم ملی اميد ايران که در جريان بازی‌های آسيايی اينچئون کره جنوبی يک زن کره‌ای را مورد «آزار جنسی» قرار داده بود، از سوی دادگاه به پرداخت جريمه چهار هزار دلاری محکوم شد.

مدير تدارکات تيم ملی اميد ايران که در جريان بازی‌های آسيايی اينچئون کره جنوبی يک زن کره‌ای در امور اجرايی مسابقات را مورد «آزار جنسی» قرار داده بود، از سوی دادگاهی در کره به پرداخت جريمه چهار هزار دلاری محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری آنا، اين فرد روز شنبه ۱۹ مهر پس از پرداخت جريمه از کشور کره اخراج شد.

زن کره‌ای روز دوشنبه ۲۴ شهريور به پليس شکايت برده و گفته بود که توسط يکی از مسئولان تيم ايران مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

زن کره‌ای به پليس گفته بود که اين ماجرا پس از مسابقه و هنگامی که او و يکی از مسئولان تيم ملی می‌خواستند با هم عکس بگيرند رخ داده است.

شورای المپيک آسيا به دنبال اين رويداد اعلام کرد که سياست سخت‌گيرانه‌ای در مورد آزار و اذيت جنسی به هنگام برگزاری بازی‌های آسيايی اينچئون دارد. اين شورا گفته بود که کار مدير تدارکات ايران ، آزار و اذيت جنسی کلامی بوده است.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر چاپ کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟ به اندازه یک فنجان چای برای یک گزارشگر می‌توانید کمک برسانید!

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • Behrouz

    نام و عکس این تبهکار را در رسانه ها منتشر کنید.