ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کارگران تراکتورسازی تبریز اعتصاب کردند

نفر از کارگران کارخانه «ماشين آلات صنعتی تراکتورسازی تبريز» در اعتراض به تاخير در پرداخت دو ماه حقوق و نامشخص بودن وضعيت کارخانه در محوطه اين کارخانه تجمع کردند.

دستکم ۲۰۰ تن از کارگران کارخانه «ماشين آلات صنعتی تراکتورسازی تبريز» در اعتراض به تأخير در پرداخت حقوق دست به اعتصاب زدند.

بر اساس گزارش خبرگزاری کار ايران، ايلنا، روز شنبه ۳ آبان نزديک به ۲۰۰ تن از کارگران کارخانه «ماشين آلات صنعتی تراکتورسازی تبريز» در اعتراض به تأخير در پرداخت دو ماه حقوق و نامشخص بودن وضعيت کارخانه در محوطه اين کارخانه تجمع کردند.

بر اساس اين گزارش، علاوه بر تأخير در پرداخت حقوق، ۷ ماه حق بيمه کارگران نيز به حساب تأمين اجتماعی واريز نشده است.

در ادامه اعتراضات، کارگران از محوطه کارخانه خارج شدند. فرماندار تبريز و مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربايجان شرقی برای جلوگيری از تشديد اعتراض در جمع کارگران حاضر شدند و اظهار داشتند تا چند روز آينده کارگران مطالبات خود را دريافت و وضعيت کارخانه را مشخص می‌کنند.

منابع خبری نزديک به کارگران تائيد کرده‌اند که توليد در اين کارخانه در سال جاری به حداقل ظرفيت رسيده است.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.