ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«جلوگيری از ملاقات غنچه قوامی با وکيلش»

محمودعليزاده طباطبايی، وکيل غنچه قوامی می‌گويد با اين‌که دادگاه اجازه داده تا با موکلش ديدار داشته باشد اما «ضابطين اجازه اين ملاقات را نمی‌دهند.»

محمودعليزاده طباطبايی، وکيل غنچه قوامی می‌گويد با اين‌که دادگاه اجازه داده تا با موکلش ديدار داشته باشد اما «ضابطين اجازه اين ملاقات را نمی‌دهند.» به گفته اين وکيل دادگستری «گويا آن‌ها زورشان بيشتر از دادگاه است.»

اولين و آخرين جلسه محاکمه غنچه قوامی ۲۲ مهر به شکل غيرعلنی برگزار شد

مأموران امنيتی و انتظامی جزو ضابطين قضايی به‌شمار می‌آيند.

عليزاده طباطبايی روز دوشنبه پنجم آبان به خبرگزاری کار ايران (ايلنا) گفت: «به‌رغم اين‌که دادگاه موکل بنده در تاريخ ۲۷ مهرماه تشکيل شده بود و بر اساس قانون پس از يک هفته، رأی می‌بايست صادر می‌شد اما هنوز حکمی به دست ما نرسيده است.»

وی افزود که روز دوشنبه برای دريافت حکم به دادگاه مراجعه کرده اما به او گفته‌اند که «حکم صادر شده و در مرحله تايپ است.»

وکيل غنچه قوامی با اعلام اين‌که اتهام موکلش «فعاليت تبليغی عليه نظام» است که از سه ماه تا يک سال محکوميت دارد، احتمال داده که موکلش با قرار وثيقه آزاد شود.

غنچه قوامی، شهروند بريتانيايی – ايرانی‌تبار، ۳۰ خرداد امسال برای تماشای مسابقه واليبال تيم ايران مقابل ايتاليا به ورزشگاه آزادی رفته بود. او در آن روز همرا‌ه با عده ديگری از زنان بازداشت شد، اما با سپردن تعهد آزادش کردند. ۹ تيرماه، هنگامی که به بازداشتگاه مراجعه کرد تا وسايل شخصی‌اش را تحويل بگيرد، بار ديگر بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان اوين به‌سر می‌برد.

اولين و آخرين جلسه محاکمه غنچه قوامی روز سه‌شنبه ۲۲ مهر در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی تهران به شکل غيرعلنی برگزار شد.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.