ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

۸۴ نفر در یک پارتی شبانه در مشهد بازداشت شدند

اطلاعات سپاه پاسداران ناحيه سلمان مشهد اعلام کرد که ۸۴ نفر در یک مهمانی شبانه «در حال رقص و پايکوبی مختلط» دستگیر شدند.

سپاه پاسداران ناحيه سلمان مشهد، موسوم به «سپاه امام رضا» در بیانیه کوتاهی اعلام کرد که ۸۴ نفر در یک مهمانی شبانه «در حال رقص و پايکوبی مختلط» دستگیر شدند.

بزرگ‌ کنید
در ایران مهمانی‌های شبانه بارها مورد حمله نیروهای انتظامی و امنیتی قرار گرفته است.

بر اساس آن‌چه خبرگزاری بسيج گزارش داده، ظاهراً این رویداد در پی لو رفتن محل برگزاری مهمانی شبانه رخ داده و اطلاعات سپاه پاسداران حوزه ۵ ناحيه سلمان مشهد با هماهنگی اطلاعات ناحيه و مراجع قضايی و همچنین گرفتن مجوز دادستانی به این محل حمله کرده‌ است.

سپاه ناحبه سلمان مشهد از این یورش با عنوان «عملیات غافلگیرکننده» یاد کرده و گفته است «۴۹ مرد و ۳۵ زن در حال رقص و پايکوبی مختلط دستگير شدند».

بنا به این گزارش از این محل ۵ بطری مشروبات الکلی پلمپ و ۲۰ بطری خالی مشروب و سه دست ورق بازی کشف شد.

در ایران مهمانی‌های شبانه بارها مورد حمله نیروهای انتظامی و امنیتی قرار گرفته است. یکی از موارد اخیر در شهریورماه سال جاری بود که ۲۷ دختر و ۱۶ پسر به دلیل شرکت در یک مهمانی در شهرک ساحلی «خزرشهر» مازندران از سوی پلیس بازداشت شدند. میانگین سنی آن‌ها ٢٢‌ سال گزارش شد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.