ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

حراج جایزه رخشان بنی‌اعتماد برای حمایت از زنان کارتن‌خواب

در تالار «ایوان شمس» فیلم «کاغذ بی‌خط» ناصر تقوایی برای حمایت از احداث خانه‌ای برای زنان کارتن‌خواب به نمایش درآمد. در همین مراسم رخشان بنی‌اعتماد جایزه فیلم «قصه‌ها» را اهداء کرد.

رخشان بنی‌اعتماد، آخرین جایزه بین‌المللی‌اش را که به خاطر فیلم «قصه‌ها» به او تعلق گرفته بود برای ساخت سرپناهی به زنان بی‌پناه اهداء کرد.

بزرگ‌ کنید
رخشان بنی‌اعتماد، فیلمساز ایرانی

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گزارش داده است که رخشان بنی‌اعتماد جایزه ویژه هیأت داوران جشنواره سینما پاسیفیک به فیلم «قصه‌ها» را در یک حراجی بین‌المللی به فروش می‌گذارد. بنی‌اعتماد مبلغی را که از این طریق به دست می‌آورد برای ساخت یک خانه برای زنان کارتن‌خواب به مؤسسه «طول بی‌نشان‌ها» اهداء می‌کند.

شامگاه جمعه ۱۵ اسفند ماه در تالار «ایوان شمس» فیلم «کاغذ بی‌خط» ناصر تقوایی به منظور حمایت از احداث خانه مهر برای زنان کارتن‌خواب به نمایش درآمد. در همین مراسم هم رخشان بنی‌اعتماد جایزه فیلم «قصه‌ها» را به مؤسسه «طلوع بی‌نشان‌ها» اهداء کرد.

«قصه‌ها» ساخته رخشان بنی‌اعتماد در جشنواره فیلم ونیز جایزه بهترین فیلم‌نامه را دریافت کرده بود. این فیلم پروانه نمایش دارد، اما مجلس به وزارت ارشاد اسلامی دستور داده که آن را اکران نکند.

رخشان بنی‌اعتماد جوایز سینمایی خود را به موزه سینما سپرده است. او از فرزندانش خواسته که بعد از حیات، همه این جوایز را به فروش برسانند و مبلغی را که به دست می‌آورند خرج زنان آسیب‌دیده کنند.

قرار است که جایزه ویژه هیأت داوران جشنواره آسیا پاسیفیک به رخشان بنی‌اعتماد، به محل احداث خانه مهر منتقل شود و در یک حراجی بین‌المللی به فروش برسد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.