ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

گفت‌وگو با رضا دقتی به مناسبت انتشار "چشم‌اندازی دیگر"

“چشم اندازی دیگر” کتاب مصوری

"چشم اندازی دیگر" کتاب مصوری از رضا دقتی عکاس ایرانی-فرانسوی ست که با ابتکار و پشتیبانی رادیو زمانه از فرانسه به زبان فارسی برگردان شده است.

این کتاب در برگیرنده عکس هایی از دوره های متفاوت فعالیت رضا دقتی است که خود انتخاب کرده و با داستانک ها و روایتهای شخصی کوتاه درباره هر عکس همراه است. در این کتاب رضا دقتی تمام دوره های فعالیت خود را با عکس و روایت ارایه می کند. "چشم‌اندازی دیگر" هدیه تحریریه رادیو زمانه است به مخاطبان‌اش به مناسبت نوروز ۱۳۹۴.

دریافت فایل PDF کتاب "در چشم‌اندازی دیگر"

به بهانه ترجمه و انتشار رایگان "چشم اندازی دیگر" به زبان فارسی گفت وگویی انجام داده ایم با رضا دقتی که در پیوند زیر می توانید به آن گوش دهید و حرفهای خود هنرمند را از کار و فعالیت هایش بشنوید:

در همین زمینه:

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • علی دبیری

    با خواندن این مطالب در باره اقای دقتی بیاد مقاله ای که  ایشان در باره کشور آذربایجان نوشته بودند افتادم. در آن  مقاله ایشان چنان شیفته آذربایجان شده بودند که کاملا نکات سیاه وو شرم آور آذربایجان را ندیده گرفته بودند. کشوری که گورستان هزار ساله ارامنه را که یکی از نشانه های تمدن بشری بود کاملا منهدم کرده بود چنان مورد لطف آقای دقتی قرار گرفته بود که باور کردنی نبود. دیدن تضادی چنین ژرف در دید یک شخص را چطور میتوان تفسیر کرد؟ در خوشبینانه ترین شکل میتوان آنرا  نگرشی سطحی تلقی کرد. ای کاش اینطور باشد.