ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کمی بهار؛ شهرنوش پارسی‌پور – ٨١

شهرنوش پارسی‌پور - ايرج بايد مادرش را كه به دست پسرش چاقو خورده و همچنين آذر ماه را كه بازويش مجروح است به بيمارستان برساند.

رمان «کمی بهار» در سال ۱۳۱۲ آغاز می‌شود؛ دو سال پیش از کشف حجاب. اردکان در این رمان صحنه‌ای‌ است که در آن و در قالب یک «ساگای خانوادگی» تاریخ ایران رقم می‌خورد.

خانم پارسی‌پور در این رمان می‌خواهد نشان بدهد که چگونه تحولات زن ایرانی در طول تاریخ، منجر به تحول مردان نیز می‌شود. «کمی بهار» همانطور که به‌تدریج نوشته می‌شود، در «رادیو زمانه» هم به شکل کتاب گویا در اختیار خوانندگان و شنوندگان قرار می‌گیرد.

شماره ٨١ از این مجموعه را می‌توانید بشنوید. خلاصه این بخش چنین است:

ايرج بايد مادرش را كه به دست پسرش چاقو خورده و همچنين آذر ماه را كه بازويش مجروح است به بيمارستان برساند. او به خيابان مى‌دود و مردى كه يك كاديلاك دارد حاضر مى‌شود به او كمك كند. زنان مجروح را به بيمارستان مى‌رسانند. بعد ايرج به خانه برمى‌گردد و برادرش مهدى را به تيمارستان امين‌آباد منتقل مى‌كند. دست آخر به اصرار راننده كاديلاك به رستوران مى‌روند و...

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.