ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

۱۷ کشته در حمله انتحاری در ولایت خوست افغانستان

فرد مهاجم خود را میان جمعیت معترض مقابل خانه سرپرست ولایت خوست منفجر کرده است. معترضان سرپرست این ولایت را به فساد مالی متهم کرده بودند.

یک مهاجم انتحاری مواد منفجره همراه خود را در نزدیکی خانه سرپرست ولایت خوست در جنوب شرقی افغانستان منفجر کرده و ۱۷ را کشته است.

تلویزیون «طلوع» از افغانستان روز پنجشنبه ۱۳ فروردین به نقل از فیض‌الله غیرت، فرمانده پلیس ولایت خوست گزارش داده است که ۵۰ نفر نیز در جریان این حمله انتحاری زخمی شده‌اند.

حال برخی از زخمی ها وخیم گزارش شده است و احتمال افزایش تلفات نیز وجود دارد.

هنوز هیچ گروهی، از جمله طالبان، مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفته است.

در همین حال گفته می‌شود که همایون همایون رئیس کمیسیون امور دفاعی مجلس نمایندگان افغانستان نیز در حمله انتحاری امروز ولایت خوست زخمی شده است.

فرد مهاجم مواد انفجاری را در میان جمعیت معترضی که مقابل خانه عبدالجبار نعیمی، سرپرست ولایت خوست، تجمع کرده بودند منفجر کرده است.

تجمع‌کنندگان در اعتراض به فساد موجود در این ولایت قرار بود یک راهپیمایی اعتراضی را از مقابل خانه نعیمی سازماندهی و تقاضای استعفای او را مطرح کنند. همایون، نماینده مجلس، که در میان زخمی شدگان است از جمله برپا کنندگان این تجمع اعتراضی بوده.

خوست در جنوب‌شرق افغانستان از جمله ولایت‌های ناامن به شمار می‌رود.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.