ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

احضار کاردار سفارت عربستان به خاطر آزار جنسی دو زائر نوجوان ایرانی

مأموران بازرسی فرودگاه جده به بهانه بازرسی بدنی، دو نوجوان ایرانی را به اتاقکی می‌برند. معلوم نیست به آنها تجاوز شده باشد. معاون وزیر خارجه از یک عمل شنیع سخن می‌گوید.

پیش از آغاز تعطیلات نوروزی، سفارت عربستان در تهران به زائران ایرانی ویزا نداد و پروازها از ۲۹ اسفند به بعد لغو شد.این احتمال وجود دارد که به دو نوجوان ایرانی که پیش از این تاریخ به عربستان سفر کرده بودند، تجاوز شده باشد. معاون وزارت خارجه ایران از یک عمل شنیع و غیر انسانی سخن می‌گوید. کاردار سفارت عربستان سعودی در تهران برای پاسخگویی به وزارت خارجه احضار می‌شود.

فرودگاه جده در عربستان سعودی

شماری از رسانه‌های اصول‌گرا وابسته به حلقه مصباحیون اعلام کرده‌اند که در ایام نوروز، دو مأمور پلیس در فرودگاه جده به دو نوجوان ایرانی تجاوز کرده‌اند. مرکز پزشکی حج و زيارت هلال احمر این خبر را تأیید کرده و وعده پیگیری داده است.

ظاهراً ماجرا از این قرار بوده است: گروهی از زائران ایرانی که ۲۷ اسفند ماه سال گذشته برای حج عمره به عربستان سفر کرده بودند، پس از به انجام رساندن مراسم حج قصد داشتند به ایران بازگردند. مأموران فرودگاه جده در گیت بازرسی توجه‌شان به دو نوجوان ایرانی جلب می‌شود. آن‌ها این دو جوان را از خانواده‌شان جدا می‌کنند و به بهانه بازرسی بدنی به اتاقکی می‌برند و به آن‌ها تجاوز می‌کنند.

دو جوان هنگامی که به نزد خانواده‌شان برمی‌گردند، آشفته‌حال و پریشان بوده‌اند. آن‌ها ماجرای تجاوز را به اطلاع خانواده‌‌شان می‌رسانند، پزشکی قانونی تجاوز را تأیید می‌کند و ظاهراً، چنانکه رسانه‌های ایران گزارش داده‌اند، پس از پیگیری مسئولان کنسولگری ایران در جده دو مأمور سعودی بازداشت می‌شوند.

سایت‌های خبری اصول‌گرا گزارش داده بودند که علی مرعشی، رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر این خبر را تأیید کرده و گفته است که ستاد حج و زیارت از مقامات عربستان سعودی شکایت کرده، اما «هنوز به این مسأله ورود پیدا نکرده.»

اما خبرگزاری مهر می‌گوید این مقام مسئول تجاوز به دو نوجوان ایرانی را تأیید نکرده است. به گزارش خبرگزاری مهر مأموران فرودگاه جده به این دو نوجوان زائر ایرانی «بی‌ادبی» کرده‌اند و با این‌‌حال دو مأمور خاطی سعودی دستگیر شده‌اند و کاردار سفارت عربستان سعودی در تهران نیز به وزارت خارجه احضار شده است.

حسن قشقاوی از «اقدام شبه‌تجاوز و تعرض» به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده سخن گفته است. به گفته معاون وزیر خارجه ایران رفتار مأموران بازرسی فرودگاه جده با دو نوجوان زائر ایرانی «شنیع و غیر انسانی» بوده و افکار عمومی را «جریحه‌دار» کرده است.

پرونده دو نوجوان زائر در کمیسیون فرهنگی مجلس ایران طرح شده و قرار است که مسئولان ستاد حج و زیارت برای پاسخگویی به کمیسون فرهنگی مجلس بروند.

سعید اوحدی، رئیس سازمان حج و زیارت پیش از آغاز تعطیلات نوروزی خبر داده بود که سفارت عربستان سعودی در تهران مشکلاتی برای صدور ویزای عمره‌گزاران ایجاد کرده است. سپس وزارت خارجه با سفارت عربستان گفت‌‌وگوهایی انجام داد، اما به ثمر نرسید و به همین دلیل پروازهای حج عمره از ۲۹ اسفند به بعد لغو شد.

از ۱۰ فروردین ماه سال جاری سفارت عربستان سعودی صدور ویزا برای حج عمره زائران ایرانی را از سر گرفته است. در طی یک ماه گذشته، به رغم وجود محدودیت‌ها، ۲۳ هزار زائر ایرانی به عربستان سعودی سفر کرده‌اند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • حکم ماموران فرودگاه عربستان | لنگر دانلود

  […] احضار کاردار سفارت عربستان به خاطر آزار جنسی دو زائر &#82… […]

 • دو نوجوان ایرانی فرودگاه عربستان دختر بودن یا پسر | مطالب جدید اینترنت

  […] احضار کاردار سفارت عربستان به خاطر آزار جنسی دو زائر … […]

 • 2نوجوان ایرانی مورد تجاوز در عربستان دختر بودند یا پسر؟ | آخرین مطالب اینترنت

  […] احضار کاردار سفارت عربستان به خاطر آزار جنسی دو زائر &#82… […]

 • تجاوز جنسی به دختران جوان در تهران - مجله اینترنتی جوجوهامجله اینترنتی جوجوها

  […] احضار کاردار سفارت عربستان به خاطر آزار جنسی دو زائر &#82… […]

 • یا مهدی عج عجل علی ظهورک

  خانه خدا ،کعبه معظمه متعلق به یک کشور نیست .مکه سرزمین وحی و جدای از عربستان میباشد و این دوشهر عظیم ،مکه ومدینه باید حکومت شورایی و مستقل داشته باشند.

 • یا مهدی عج عجل علی ظهورک

  مثل سازمان ملل .باید تولیت خانه خدا هرسال یا هردوره به ریاست یک کشور باشد . و مکه و مدینه از کنترل سیاسی امنیتی و اجتماعی خاص متشکل از نیروهای متحده اسلامی باشد و تحت کنترل کشور عربستان نباشد.

 • یا مهدی عج عجل علی ظهورک

  به نظر من در اجلاس سران کشورهای اسلامی باید تصمیم گیری شود که تولیت خانه کعبه بصورت شورایی متشکل از تمام کشورهای اسلامی باشد و دست آل سعود از مراسم مقدس و بزرگ حج کوتاه و ازانحصار یک کشور یا یک قوم و عشیره که آنهم به مسلمان بودنشان تردید است ،جلو گیری شود شود .

 • یا مهدی عج عجل علی ظهورک

  عملکرد آل سعود یاد آور قوم لوط و فساد این قوم ملعونست که هرکس که به دیارشان وارد میشد مورد تعرض واقع میشدند . ان شاالله به زودی قوم سعود ملعون هم دچار عذاب الهی خواهند شد .

 • سعید

  مرگ بر هر چی آل صعود

 • وطنم

  دوستان .... میدونید که مسیولین به شدت پیگیر قضیه اند. البته این پیگیریها وقتی نتیجه میده که عرب ها دسته دسته میان اینجا تو مملکت خودمون و فلان *** و میرن. من موندم که ما چه سوتی ای دست عرب ها داریم ! که اینطور سکوت کردیم؟ 1 این همه بی رگ بودن به خدا نوبره. راستی چرا یکی از این اتفاقا برای بچه ها و خانواده مسئولینمون نمی افته. تا عکس العملشونو ببینیم. چه سوال رگ که نباشه فرقی نمیکنه ! غریبه و آشنا نداره مه!

 • میرجواد

  این موضوع باید پیگیری بشه دراین موضوع آبروی ایران مطرحه یا باید حج تحریم بشه و ماموران متجاوز به ایران فرستاده شده و دادگاه برای این ها ایجاد بشه یا باید حمله نظامی به عربستان بشه واین سلطه ای این آل سعود خبیث برچیده بشه

 • محسن

  مردمی هستیم بی اراده همه یه لیست نوشتید حج نرید فقط کافیه بین شما بگن این بلیط حج رفتنتونه چندتا سر و کله میشکنه معلوم نیست از جنس خودمون خرده نگیریم شاید روزی بیاد که فهم مون د درکمون به حدی برسه که خدا مون رو تو جسممون وجودمون پیدا کنیم مادری که بچه ی هفت هشت سالشو با افتخار حاجی صدا میکنه نمیفهمه افتخار نیست حاجی به نام دزد جا افتادخ کی میشه از شر این ارازل وطن فروش بی غیرت که به خاطر منافعشون ترویج حج میکنن راحت شیم

 • ایرانی

  یکی از دوستای مذهبیم برام تعریف میکرد که زمان دانشجویی رفته بودن مکه. ظاهرا بنده خدا رفیق دوستم موقع طواف به یک خانوم خیلی پیر پاکستانی نزدیک بوده یا برخورد کرده ماموران سعودی فورا گرفته بودنش و بهب هانه ی نجاوز میخواستن فورا به عنوان مجازات *** با کلی پیگیریها مسولین کاروان بیچاره رو ولش میکنن. حالا باید ببینیم آیا این حیوونای پست رو مجازات میکنن یا نه. شخص ینده که فکر نمیکنم مجازاتشون بکنه

 • نیما

  سلام مسئولین ایرانی باید شفاف به این موضوع رسیدگی نموده و باید مطابق دین اسلام ناب محمدی با مجرمین برخورد شود البته مسئولین متاسفانه فکر منافع خودشان هستند و مردم ایران هم این موضوع را مثل قبل زود فراموش می کنند اینجا ایران است و مسئولین فکرمنافع خود خداون متجاوزین و کسانی راهم در برابر تجاوز سکوت می کنند لعنت کند باید دید نظر حاج منصور ارضی و حاج سعید حددادیان و حاج محمود کریمی و طاهری در این مورد چیست؟ منتظر عکس العمل مقام معظم رهبری و ایات عظام و مراجع تقلید هستیم

 • ارشاد

  واقعا مگن آدما زود باورن حقه بخصوص اونهایی که از اخلاق و دین حقیقی دورن یک شایعه ای پخش شده، مقامات ایرانی هم منتظر جوابا و نمیدونن واقعا چی شده. اونهایی که به دین اسلام ایراد می گیرند، حتما معتقد نیستند ، پس مهم نیست چون تو اعتقاد شما لواط جرم نیست و هروز تو کانال ها و سایت ها دنبال لواط هستید، حتی اگر زنم بهتون بدن نه از راهش بلکه باهاش لواط می کنید. اگرم معتقدید و ساده دل بدونید که باور نکردن به یک راست بی سند شما رو مدیون می کند. یک اتفاقی افتاد، اونایی که مسئولن خودشون می دونند چطوری پی گیری کنن

 • شهیاد

  با توجه به قتل عام زائران ایرانی در دهه 60 و تجاوز به زنان زائر ایرانی در سال 1376 که حتی برخی به خانه و کاشانه های خود باز نگشتند. و باتوجه به اهانتهای مکرر دولت مرتد عربستان در دهه هشتاد و اینک افتضاح بعمل آمده توسط شرطی های آشغال عربستان کاملا مشهود است که دولت ***عربستان با ایران دشمنی دیرینه و ناسازگار دارند که سزای این ناسازگاری و اهانت چیزی جز *** نیست . من بعنوان یک دکتر از جامعه ایرانی و یک کارشناس روشنفکر فتوا داده و اعلام میکنم که برعلیه دولت نامرد عربستان اعلان جنگ شود و من حاضرم شخصا عهده دار مسئولیت زدن ***به این کشور ملعون شوم.

 • بزرگ پور

  توجه کنید دوستان آدم پست در همه جای دنیا پیدا میشود چه در ایران وچه در عربستان یا هر جای دیگر دنیا با این عمل این دو نفر نمیشه همه عربها را به زیر سوال برد آدم های خوب در عربستان بیشتر از هر جای دیگر دنیا ست اقوام عرب از نسل آن با عظمت حضرت محمد مصطفی (ص) هستند خواهشمند است کل عرب را به زیر سوال نبرید

 • طلبه ها

  اسلام احترام نمی گذارند به شأن انسانی ***

 • اسماعيل قلجخاني

  فقط يك مجتهد با غيرت ديني و عاشق ايران و شيعه ميتواند با حرام كردن عمره تا زماني كه حكومت وهابي در عربستان حاكم هست ايراني را از اين وضع خلاص كند

 • ليلى

  با سلام اون دوستانى كه نوشتن اين خبر رو باور ندارن لطفا حرف مفت نزنيد من بيشتر عمرم رو تو كشور عربى زندگى كردم و خوب اين جماعت*** رو ميشناسم عرب هاى سعودى بين همه ى همه ى كشورهاى عربى منفور و ***هستن خدا كنه ملت درس عبرت بگيرن و ديگه پا تو اين كشور نگذارند :( دقيقا يادمه كه چهارده سال پيش هم يه زوج جوان براى ماه عسل رفته بودن حج كه زن زيباى جوان رو ميدزدن و مرد بيچاره به هر دِرى زده بوده پيداش نكرده بوده و بدون اون برميگرده ايران و يه مدت بعد هم روانى ميشه... اين داستان يا افسانه نيست واقعيته كه در نزديكى ما اتفاق افتاد.

 • داریوش ج

  بت پرستی و خرافه پرستی تا کی؟؟؟؟؟ خدا توی قلب آدماست.

 • هستی

  مگه مجبورین برین حج.این همه بدبخت و بیچاره داریم تو این مملکت.بخدا اگه این پولو بدی به ادمای بیچاره ثوابش خیلی بیشتر و دایمی.هم برا خودت هم برا سایرین.ادم باید از عقلش پیروی کنه.اینجوری دهن این عربستان هم حسابی میسوزه که اینقد به دشمنی با ما اصرار داره.دوستان لطفا این حرفا رو به هر کی میتونین بگین تا سال به سال کمتر بشه حج رفتن

 • هستی

  خدا رحمتت کنه رضاشاه، که چندسال نذاشتی کسی پاشو تو اون سرزمین ***اعراب بذاره

 • سارا ایرانی

  بازم برید عربستان شکم اعراب *** پرکنید متاسفم برای مردم مملکتم هنوز نمیدانند خدا خانه ندارد خانه خدا در دل انسانهاست (دانش الهی از راه کتابها کسب نمیشود بلکه باید آن را در وجود خود درک کرد ماهاتما گاندی)

 • محسن

  عجب حجی رفتن اون دو تا بیچاره راست میگن بعضی از وقتها آدم میاد صواب کنه کباب میشه!!!

 • اکبر جهانگشا

  میترسم اینجور که بوش میاد ، عربا بجای تایلند بیان توو ایران مارو فلانمون کنن و برن کشورشون

 • اکبر جهانگشا

  نکنه جدیدأعربستان هم کاپیتالاسیونی شده که انقدر راحت مسئولین مانشستن سر جاشون، الله اکبر به غیرتتون

 • جعفر

  خدا به انسان عقل داده. مرم مکه رفتن حرام اندر حرام است.چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.....اخه چرا باید پول خودمون که میتونه جاهای خیلی مناسبی خرج بشه به جیب این **** ریخته بشه؟هر ایرانی که غیرت داشته باشه به مکه نمیره...دیگر خود دانید........

 • مهدی021

  من نمیدونم دیگه این عربستان هم واسه ما شاخ شده،چرا این مراجع تقلید رفتن به حج را( با این تحریم نفتی که باعث اش هم عربستان )تا چند سال تحریم نمیکنن.در ثانی تجاوز توی زندان های خودمون اختلافات داخلیه که اون هم محکومه وبه خودمون ربط داره اما دیگه یه *** ... شده نباید این کارا ازش س بزنه که به دو تا نوجوان ایرانی تجاوز کنه.

 • مجیدعلامه

  مرگ بر عربستان .مرگ بر سعودی به نظربنده مسوولین حج وزیارت باید حج را تعطیل کنند این حجی که موجب این حرکات وحشیانه بشود جز ننگ چیز دیگری نیست کجای اسلام آمده که پول و مال شیعه در جیب وهابیت *** ریخته شود علیه شیعه خرج شود

 • مجید

  سلام بیایید واقع بین باشید. خدا همه جاست کعبه بهانست. مکه شده درآمدی برای وهابیهای کثیف که هر کاری بخوان انچام بدن. آنها آنقدر کثیفند که حساب نداره چون ما همیشه گول ظاهر می خوریم. خدا می دانسته که باید قبر حضرت زهرا(س)  از دست این آشغالها مخفی باشه. بیاییم با نرفتن به حج به هموطن ودور و ور خود کمک کنیم تا خدا همیشه یار ما باشد.  یک ایرانی امام زمان (عج) دوست باشیم.

 • ابوالفضل نقدی نقد خواه سامره ای

  آقای سید حمید بنی جعفری عرب زاده خوب از حقوق اجداد متجاوز وحیله گر وریاکارت دفاع میکنی معلوم است نزذ ایمانی امام جمعه فعلی شیراز وامام جمعه قبلی کازرون وهمشهری ات از بجه کی درس آخوندی خوانده ای خوب هم یادت داده اند فکر نکنم موارد ودوره ای باشد که نگذرانده باشی ریا گاری وروضه خوانی را هم برای ماست مالی کردن ادا واطوار وکارهای از نوجوانی تا امروزت را با دو قطره اشک ناقابل که در ضمن تو ومردم را البته مردان را به حوری های 40 متری در آن میرساند خوب بلدی .اما انسان با خرد وبا علم وعلامه علم نوین نه علم ملایی که همه اش را هم جمع کنی قدرت ساخت یک پیج را هم ندارد امروز در قرن 21 هستی کمی *** فکرت را عوض کن سعی کن ببینی در دنیا جه میگذرد ومردم ایران گرفتار جه نادانانی هستند از بعد از انقلاب اگر روزگار مردم از قبل از انقلاب بهتر شده است حق با تو است نوبخت میگوید 700 میلیارد دلار را نوجه های رهبری 6 ساله قورت دادند دزدی وفساد وفحشا که بقول کازرونی ها واویلاست اگر سهم میبری از سهم راه جدی گرفتنت گذشته است که احتمالا همینطور هم هست با تو نه کاری دارم نه درست میشوی حالا بیا از داماد پیامبر بنویس که برگرده فاطمه میزد جیزی که سنی ها 1 لغتش را هم قبول ندارند وتو نوشته های ملایانی حیله گری نظیر مصباح وعلم الجماق را بلغور میکنی واله هم خیر دزد*** تا دروازهای کازرون

 • ایرانی

  خب چندسال پیش هم یک دیپلمات ایرانی توی برزیل داخل استخر مختلط به یک دختر خانوم نوجوان دست درازی کرده بود تازه قتی هم از برزیل دیپورتش کردن توی فرودگاه ایران با گل به استقبالش اومدند. همچین جونورهای پدوفیل همه جا پیدا میشن مهم اینه که ببینیم دولت عربستان مجازاتشون میکنه یا مثل ایران ازشون قدردانی کیکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 • بابک

  من دیگه مطمئن شدم تصمیمم بنده مبنی بر نرفتن به مکه و عربستان صحیح است. پوله حج رو می شه به مستمندان محتاج داد

 • اتوسا تهران

  درود در سن افرادی که می خواهند به این کشور عربی بروند باید بازنگری شود رفتن به کشور های خاورمیانه که بیشتر ان کشور های عربی هستند نه برای شهروندان کشور ایران و برای شهروندان کشورهای اروپایی نیز همواره با اسیب و پیشامد های ناگوار همراه بوده است. دست درازی و چنگ اندازی به زنان و گردشگران اروپایی در مصر و تونس بمب گذاری و یورش به اتوبوس هایی که از کشور ایران وارد خاک عراق و سوریه می شوند ربودن شهروندان کشور ایران و کشور های اروپایی که وارد خاک کشور های عربی می شوند. یورش به کاروان حج در سال 66 که بیش از 275 شهروندان کشور ایران کشته شدند این ادم ها هوش و خرد را به دست رژیم دادند و در را سیاست های بی خردانه و ناسازگار با سود کشور کشته شدند. و دست درازی و چنگ اندازی به دو نوجوان شهروند ایران به دست پلیس عربستان که نمونه مانند ان در کشور باستانی اسرائیل دیدیم که با ربودن و کشتن سه نوجوان اسرائیل یه همراه بود. بار دیگر وحش گریی و بی فرهنگی و تباهی کشورهای خاورمیانه دیدیم . مردم کشور ایران باید از گذاشتن نام های بیگانه و بی فرهنگان به روی فرزند خود خودداری کنند چرا فرزندان ایران زمین در اموزشگاه های کشور باید نامک (کتاب)زبان عربی را بیاموزند چرا روی پرچم مردمی ایران واژه های عربی نوشته شده هر چیزی جای خود دارد چرا در سرود کشوری ایران واژه بیگانه عربی اورده شده چرا فرهنگستان زبان فارسی در برابر واژه عربی هیچ انگیزی ندارد چرا رژیم برای جشن مردمی و کشوری را ان چنان که باید گرامی نمی دارد و جشن های بیگانه عربی و اسلامی گرامی می دارد. چرا رژیم ایران در تلوزیون و رادیو و روزنامه و اینترنت همواره به گذشته ایران زمین و فرهنگ ایرانی یورش می برد و کوشش می کنند ان را کم اهمیت و بی ارزش و یا پاک کند. زیرا رژیم بیگانه ایران فرهنگ بیگانه را برتر از ملت باستانی ایران زمین می داند فرهنگی که به گفته امام خمینی جنگ نعمت است فرهنگی که اعدام انقلابی می کند دست و پا می برد و چشم کور می کند فرهنگی که در میدان شهر ها ادم ها به دار می کشد فرهنگی که پوشش بی‌شرمانه و نابخردانه به نام حجاب را برای دختران ایران زمین به همراه اورد. .

 • سامی

  شاید مردم ایران درس بگیرن

 • saeed soltanpour

  رادیو زمانه چرا باسفارت عربستان ویا وزارت اماور خارجه عربستان تماس نگرفته است و خبر را عینا از ایران کپی کرده است . خبری که بدلیل حساسیت ها ی درست انسا نی و نادرست ضد عربی توسط جریانات نژاد پرست در منطقه خلیج فارس ( ایران و اعراب ) به اگاهی رسانی تبدیل نمی شود و با اصول رسانه ای در وهلند و ار پا و کانادا و امریکا فاصله دارد . بنظر می اید که دولت عربستان با این موضوع برخودرد کرده و متخلفین را دستگیر کرده است که نشان از جدی بودن مقامات سعودی و پیگیری مقامات ایرانی دارد . خبرنگار - تورنتو

 • مجتبی

  رفتن به مکه خریت است خریت... حال خود میدانید

 • کاظم

  واقعا" جای تاسف داره باید این دو بیشرف به سزای عملشون برسند

 • محمد

  بابا مکه باید حروم اعلام شه

 • saed

  کوگوش شنوا این ملت خواب است

 • محمد

  اخه دیگه باید این عربا چیکار کنن که این ملت ***دست از این حج رفتن ورداره اونم عمره

 • ابوالفضل نقدی نقد خواه سامره ای

  شهرام گرامی آن دولت رضا شاه بود که آن عرضه ها را داشت مگر ملایان غیر از عربها هستند پس اینهمه خراب کردن نام خیابانها مدرسه ها کلا زبان فارسی برای جیست؟ سوار را میگویند راکب وصدها لغت بی معنی دیگر اینان زنان ایران را به دبی صادر میکنند ودلالی محبت میکنند تجارت در سرمایه داری عیبی ندارد حتی پورنوگرافی اما این درست نیست برای آقایان دلال محبت بودن هم نوعی تجارت است از حالا همانگونه که در بالا نوشتم کمربند عفت بر باسن فرزندان نر دزدان اموال مردم باید بست تا به حج بروند وبیایند مجیز بگویند وپای مصباح را ببوسند واز ثروت بترکند.اما آن مامور بی شرف سعودی ها که ادعای بی معنی میکند که در اسلاعات جدش کار میکند براستی بی وطنی از مریم ومسعود رجوی هم بی ارزش تری تف به غیرت هر ایرانی وطن فروش تو انسان ذلیل وبی مایه وبی مقداری هستی اگر برای خنده نوشتی جلب نبود واگر نه هر ایرانی دو برگ تاریخ ایران را در زمان داعشانه عمر خوانده باشد بر هر جه عرب متجاوز است تف خواهد کرد

 • ناص

  فقط اسم مسلمونی رو به دنبال خودمون یدک میکشیم وای به حال ملت بد بخت ایران

 • علیرضا

  سه سال است می توانم از فیش حج برای رفتن به عمره استفاده کنم ولی هر روز دلسرد تر می شوم. یکبار به حج رفته ام و رفتار مغرورانه و غیر انسانی شرطه های عربستان را در مدینه و به خصوص دور خانه خدا دیده ام شرم آور و غیر قابل تحمل است.

 • شهرام

  در سال 1322 در زمان جنگ جهانی دوم زمانیکه ایران تحت اشغال شوروی و انگلیس بود یک زائر ایرانی در عربستان اعدام شد دولت وقت ایران به مدت چهار سال با عربستان قطع رابطه کرد حال وضعیت چگونه است؟دو سال پیش یک دیپلمات مست عربستان یک ایرانی را در تهران کشت و یک تن را زخمی کرد و به عربستان برگشت سوالی که مطرحه اینه اگر دیپلمات ایرانی در عربستان عربی را میکشت اجازه بازگشت بهش می دادند؟اهمال کاری که در قضیه دیپلمات عربستانی شد نتیجه اش اینه که امروز به نوجوانان ایرانی تجاوز میشه.البته حکومتی که فکر و ذکرش فتنه انگیزی در فلسطین هست طبیعیست که از انجام کارهای واجبش که یکیش رسیدگی به ماجرای دیپلمات مست عرب بوده باز می ماند و دائم به اعراب باج میده

 • سید حمید بنی جعفری ، کازرون

  فضه نقل میکند ؛ که صدای در خانه آمد ، خواستم درب را باز کنم فاطمه(سلام الله علیها) فرمود صبر کن٬ این صدای در زدن علی ست، میخواهم خودم باز کنم. به زحمت خودش را به در رساند ؛ وقتی علی (علیه السلام) همسرش را دید بغض کرد و فرمود : شما چرا زحمت این کار را کشیدید؟ فاطمه (سلام الله علیها) فرمود : شنیده ام این روزها دیگر مردم به شما سلام نمیکنند !!! خواستم علی جان من اول به شما سلام کرده باشم. علی (علیه السلام) با صدای لرزان فرمود : بانو جان سلام که نمیکنند هیچ ٬ من سلام میکنم اما جواب سلامم را نمیدهند!!!!! *((( اینان همان ***یند)))* (شرح نهج/ابن ابی الحدید/ج16 ) "آجرک الله یابقیه الله" 

 • حمید

  خدایا...! چرا باز هم سکوت کرده ای؟ پروردگارا...! مگر اسلام را کامل نکرده ای؟ بار الها...! پس مهدی موعودت کجاست؟ معبودا...! ***حسینت را که کشتند، فاطمه ات را که میان درب رها کردند و اسلامت را به تاراج بردند. پس منتقم خون حسینت کی میاید؟؟؟ الا لعنت اله علی القوم الظالمین.

 • جوانشیر

  این کاملاحقیقت دارد .سعودی ها خیلی بیناموس اند .. نباید حج رفت. حج یعنی پرستش سنگ وبت *** است .. شما خود قضاوت کنید ایا خدای که جهانرا با این همه عظمت اش افریده چه جوری میره ودر یک خانه سیاه وچرکین انهم درسعودی اقامت میگزیند. سرعقل بیاین . سعودی ها دشمنان جان مال وناموس ملت ما اند. یک خرده عقل تونرا بکار برید.تا خوشبخت باشید.

 • محسن

  سلام:چرا زیاد تو حاشیه میروید،دو انسان خطا کردن ،چه ربطی به اسلام دارد،از قدیم گفتن حرامنخورید تا حرام بیاد سراغ تان درسته،وقتی پول سودی می گیرید میرید مکه اخرش اونجا یا اتفاق می افتد یا همین جا ok ok

 • ناشناس

  از ماست که بر ماست ... والا به خدا خدایی که میپرستید فقط توو کعبه نیست!!!

 • arab

  هر کسی می ره حج حقشه این بلا سرش بیارن . باید این جوری باشه . تا آدم شن .

 • rez

  مگه مجبورین برین حج.این همه بدبخت و بیچاره داریم تو این مملکت.بخدا اگه این پولو بدی به ادمای بیچاره ثوابش خیلی بیشتر و دایمی.هم برا خودت هم برا سایرین.ادم باید از عقلش پیروی کنه.اینجوری دهن این عربستان هم حسابی میسوزه که اینقد به دشمنی با ما اصرار داره.دوستان لطفا این حرفا رو به هر کی میتونین بگین تا سال به سال کمتر بشه حج رفتن

 • کامی

  یکی اون بالا ادعا کرده که (کارمند وزرات اطلاعات عربستانه و این خبر تجاوز را نشنیده و بکلی منکر این قضیه شده )) به نظر من ایشون یکی از همان دو نفر متجاوز عربستانی هستند و از همین الان شروع کرده میخواد منکر جرم خودش بشه و مسیر پرونده را منحرف کنه !! و الا غیر ممکنه یک کارمند اطلاعاتی یک کشور از چنین موضوع تایید شده ای بیخبر باشه !!

 • کامی

  از طرفی اسلام یعنی همین و مسلمانی که تجاوز نکنه اصلا مسلمون نیست ! مگه محمد با داشتن بیش از 54 سال با بیشرمی با دختر بچه 7 هشت ساله همبستر نشد و اسم این تجاوز را ازدواج نگذاشت ؟ مگر برابر هزاران هزار روایت معتبر مسلمانان در زمان حتی شخص محمد میلیونها مورد تجاوز و غارت و آدمکشی در پرونده خود ندارند ؟ برادر من اسلام یعنی دین تجاوز و اگر مسلمون واقعی تجاوز نکنه و آدم نکشه اصلا مسلمون نیست ! حالا باز برو بگو مسلمون هستی و پولهاتو ببر بریز جیب خادمان حرم شریفین !!

 • ذوالفقار نخعى

  واقعا جاى تاسف دارد دستگاه ديپلماسى سريعأ پيگيرى كند

 • شهريار

  خدا به همتون كمك كنه

 • پیام

  به اسلام واقعی خوش آمدید.

 • مهدی

  روحانیون مبارز کلاهتان را بالا تر بزارید

 • سارا

  بدبختها

 • سارا

  بايد بيشتر از اين به سرتون بياد اخه بدبختها چرا پولتون رو ميدين به عربها

 • کاوه

  پس ظاهرا اسلام یک بار دیگر در خطر افتاد. منتهی این بار توسط خود مسلمانان. خوب حالا برای حفظ نظام, بفرموده راحل میشود حتی قوانینی مانند حج را تعطیل کرد. خوب بفرمائید لطفا یک پنج سالی این فریضه اسلامی را تعطیل کنید. بلکه خطر از سر اسلام بگذرد.

 • artin

  متاسفم برای بعضیاکه*** وهابی راتطهیرمیکنندوباورندارندکه چنین رفتارشنیع وشرم آوری رامرتکب شدند

 • دهوند

  چرا باید عده ای بروند به عربستان ؟ یاد تان هست که در سال 93 بر سر توزیع سبد کالا چه افتضاحی ببار آمد و مردم گرسنه چه میکردند و صفها یادتان می آید ؟ حکومت به مردم رحم نمی کند ، با این همه گرسنه در کشور و با این وضع اقتصادی و بیکاری و هزار و یک جور مصیبت چرا عده از مردم با آن همه هزینه میروند عربستان و کلی هم هزینه مهمانی و سوقات و .... می کنند ؟

 • دهوند

  بفرض درستی این خبر وقتی با دستور ولی امر مسلمین جهان (!) و تایید یا سکوت مراجع عظام(1) ماموران خود حکومت اسلامی در ایران به نوجوانان و جوانان و دختران ایرانی در زندانها بارها تجاوز می کنند از دولت سعودی چه توقعی است؟ وقتی از برکت این حکومت مقدس زنان و دختران ایرانی برای خودفروشی به امارات عربی و قطر و ... و مالزی برده می شوند، دیگر چه توقعی از دولت سعودی است؟ تازه ولی امر مسلمین جهان و دارو دسته اش و امت حزب اله ادعای عزت و سربلندی نظام مقدس را هم دارند ! رهبر فرزانه برگزیده خدا و ولی امر مسلمین جهان و امید مستضعفان جهان و چیزهای دیگر جهان اعتراض کرد که چرا موضوع تجاوز به جوانان را افشا کردند که آبروی (!) نظام برود ! یعنی خود تجاوز ( که بدون دستور او انجام نمی شد ) خوب است ، افشا کردن بد است ، آنهم برای اینکه آبروی (؟!)نظام مقدس نرود ! تازه مدعی شد که به نظام ظلم شد ! با چنین حکومت و رهبری می خواستید اوضاع بهتر ازاین باشد ؟

 • امیر

  من حج رفتم از زمانی که حج رفتم پشیمان هستم .وحی خانمم رو فروختم حج واجب .چون میدونم رفتن به حج اشتباه است. ودو عدد فیش حج عمر هم داشتم فروختم .و نمیتوانم پول وطنم را به جیب این *** بریزم به خدا حج رفتن اشتباه هست.ولی مردم ایران هیچ وقت درست نمیشوند .حتی اگر بدترین جنایت به سرشون توسط عربها بیاید .فراموش میکنند.

 • کورش

  این است اسلام ناب محمدیییی

 • hosein

  یک میلیونوم تجاوز تاریخی صدر اسلام

 • شاهین امینی

  من هم باور نمی کنم .  باز موقع تحریک احساسات مردم رسید حالا پسر بودن یا دختر ؟

 • نامی

  وقتی میگید نوجوان یعنی پسر یا دختر؟ قطعا منظورتان پسر است اگر دختر بود یک راست به جنسیتشان اشاره میکردید. این خودش نشان دهنده تبعیض جنسیتی است

 • سعید

  میدونید در سال چنصد هزار شیعه به کشور عربستان میروند برای حج و... این همه پول هزینه میکنند که مثلا بهشون بگن حاجی بعد کشور عربستان با این پولها میره سلاحهای جنگی میخره شیعه هارو میکشه(یا با اون پولها گلوله میخره شیعه هارو تیر باران میکنه)به نظر شما انصافه این همه پول بره توی جیب این بیشرفا درضمن حج هم اونقدرا واجب نیست . در پناه حق یا علی

 • نصیر احمدی

  از آنجاییکه از عربستان شناخت دارم صحت این عمل غیر انسانی اسلامی را باور نمی کنم امیدوارم مردم بیشتر تحقیق کنن

 • هانی

  ****.... باز برین حج بابا ملت یکسال حج که باعث تقویت عربستان وهابی میشه تحریم کنین

 • مجید

  باید اون دونفر مامور سعودی بیان ایران محاکمه ***بشن تا درس عبرتی بشه برای ال سعود اگر هم قبول نکردن قطع ارتباط تنها راه مقابلست

 • ابوالفضل نقدی نقد خواه سامره ای

  از محبت های بیکران ملایان دختران وزنانمان را که عربها سالیان درازی است در حجله هایشان دارند از این به بعد قوم به حج رفته باید به مردان مخصوصا وزنان کمر بند فلزی ناموسی مرسوم در قرون وسطای اروپا ببندند یا باید ملایان بروند ورضا شاه مرحوم را زنده کنند تا بیاید وبرود وپوزه این بی شرفها را به خاک بمالد خودشان که قوم وخویشی دارند ورودربایستی وقتی میلیونها انسان فقیر ودر رنج داریم جرا باید به حج رفت؟مگر نمیشود وخدا بدش میاید برای آنان هزینه کرد مننهی این قوم به حج رو دزدان با جراغند وکاروان داران ملا

 • آواره

  واى به حال امتى كه به انها تجاوز ميشود ، بازهم درس نميگيرد .

 • میلاد کریمی

  شما تجاوزات داخل زندان های ایران را پیگیری کنید من خودم عربستانم تاحالا این طور خبری نشنیدم من خودم در وزارت اطلاعات عربستان کارمیکنم!!!