ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

حسین قندی استاد روزنامه‌نگاری و ارتباطات درگذشت

این روزنامه‌نگار در سال‌های اخیر به آلزایمر مبتلا شده بود و فروردین امسال پس از سکته مغزی، به کما رفت.

حسین قندی، استاد ارتباطات و روزنامه‌نگاری، در ۶۳ سالگی درگذشت.

این روزنامه‌نگار در سال‌های اخیر به آلزایمر مبتلا شده بود و فروردین امسال پس از سکته مغزی، به کما رفت.

حسین قندی در اسفند سال ۱۳۳۰ در سبزوار به دنیا آمد و فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بین‌الملل از آمریکا بود.

انتخاب تیترهای مناسب برای مطالب مطبوعاتی از مهم‌ترین ویژگی‌های کار حرفه‌ای او بود که از اوایل دهه‌ ۵۰ تا اوایل دهه ۹۰ نزدیک به ۴۰ سال فعالیت و تدریس روزنامه‌نگاری را در کارنامه خود داشت.

حسین قندی افزون بر سال‌ها تدریس علوم ارتباطات در دانشگاه علامه طباطبایی و آموزش صدها خبرنگار و روزنامه‌نگار شاغل در روابط عمومی‌ها و رسانه‌های ایران، در حوزه خبر در روزنامه‌هایی همچون کیهان، ابرار، اخبار، انتخاب، جامعه، توس و جام جم فعالیت کرده بود.

قندی در سمینارهای بررسی مسائل مطبوعات ایران که طی سه دوره در سال‌های ۶۹، ۷۷ و ۸۳ برگزار شد، مقاله‌هایی در زمینه تحولات حرفه روزنامه‌نگاری ارائه کرد و همیشه  در این سمینارها حضور فعال داشت.

از حسین قندی تألیفاتی هم در حوزه روزنامه‌نگاری به جا مانده که روزنامه‌نگاری نوین، مقاله‌نویسی در مطبوعات، روزنامه‌نگاری تخصصی و تخیل در روزنامه‌نگاری از جمله آن‌هاست.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • حسین قندی درگذشت +بیوگرافی (زندگینامه) و تصاویر+عکس های جدید+عکس همسر و فرزندان | کافه خبر

    […] حسین قندی استاد روزنامه‌نگاری و ارتباطات درگذشت – ر… […]